Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  a co takto navod s macOS Catalina?a k tomu navod ako sa dostanem do DFU na ip8 s macOS Catalina?povodny postup nefunguje.iphone sa okamzite po stlaceni power butonu rosvieti takze ziadne tri sekundy a stlacit volume dolu nefunguje.dik

  a co takhle zkusit si to najít sám? :-)

  bratu,nenasiel som a cele poobedie sa s tym seriem.neviem sa dostat s beta catalini na normalnu verziu a ani iPhone s IOS13 preinstanovat,cistou instalaciou.

  Věř mi, že si radši necháš macOS Catalinu, než dávat čistou instalaci a obnovovat zálohu.
  Nejjednudušší cesta je Time Machine. Pokud nemáš, tak seš nahraný.
  Musel by sis dělat instalační disk, mazat aktuální macOS, čistě nainstalovat novou. A vážně to za to nestojí :) Měl jsem s tím více problému, než užitku.

  No ale hádam by plná verzia mala fungovať lepšie ako tá beta nie? lebo mám betu aj na iPhone iOS 13 aj v počítači catalinu beta a nie som s tým moc spokojný akože šľape to v pohode len občas mi to robí nejakú zlobu. A chcel by som to dať do normálu aj tam aj tam a už kašlem na ďalšie Bety zastate.😀. Time Machine nepoužívam o dáta mi nejde lebo mám všetkou buď na inom disku alebo na icloude takže s tým nemám problém a najradšej by som dal čistú inštaláciu aj na mobil aj na počítač nich už s tym mám pokoj. Viem že na predošlých systémoch sa to dalo spraviť USB alebo inštalačnym diskom ja som to robil s USB čkom posledná verzia sa dalo dáko nainštalovať už priamo z internetu ale pri tejto verzii neviem za boha ako mám zrušiť tú beta verziu. Včera sa mi podarilo večer pre inštalovať asi čistou inštaláciou ale znova mi tam nainštalovalo betaverziu aj keď som sa s Bety odhlásil. . A problém je ten že vlastne v Katalin sa mi nedá dostať iPhone do toho DFU módu podľa žiadnych návodov v predošlých systémov.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.