Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Potřebuju se zeptat vás, kdo máte iPad s Pencilem a ideálně poslední betu – pokud uděláte PDF, do kterého něco Pencilem vepíšete a otevřete to třeba na Macu, PC,.. – zobrazí se vám to? V prvních betách tomu tak nebylo a já to potřebuju vcelku životně k práci a texty s vepsanými poznámkami se zobrazovali bez nich – dokumenty byly prázdné bez vpisků.

  A pokud by to pro mě někdo vyzkoušel, zkuste ještě vzít nástroj pro výběr textu (laso), zkopírujte nějakou část textu a vložte ho do jiného PDF a zase se na to podívejte z jiného zařízení. Díky 🙏

  Nebo si to autor článku může ve svém volném čase vyzkoušet sám místo psaní komentářů ke článkům.

  Ahoj, tato funkce mně fungovala i v betě a teď funguje také. Pokud ti to nefunguje, možná bych se spíše zaměřil na to jak zdrojové pdf vzniklo? Já takto poznámkoval a vracel k přepracování dotazník v pdf, naprosto v pohodě. Kolegyně si to otvírala na PC s win. Možná ještě k té zmiňované stabilitě, beta tedy moc stabilní nebyla a aplikace celkem padaly :D Nicméně teď se zdá vše ok.

  Proč se všude mluví a píše o zbrusu nové systému? iOS byl vždycky pro iPady jiný než pro iPhony a teď dostal jenom jiný název. Takže se nejedná o nový systém, ale o systém, který dostal nový název.

  iOS pro iPad byl jiný maximálně tak přizpůsobením aplikací nebo domovské obrazovky na velký displej, avšak systémy byly naprosto totožné. Nyní je více přizpůsobený tomu, že iPad má větší displej, tudíž se na něm dá lépe pracovat s výcero aplikacemi zaráz apod. Samozřejmě, nový systém to není, avšak je to již samostatnější systém šitý na míru pro iPad vycházející z iOS, proto nový název. Ale musím souhlasit, zbrusu nový systém který svět neviděl to určitě není.

Vložte vlastní komentář

celý text