Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  mňa vlastne zaujíma jedna vec teraz mi AW 4 vydržia dva dni a potom dávam nabíjať , koľko vydržia AW 5 zo zapnutým displejom respektíve aký je rozdiel pri rovnakom používaní vo výdrži Keď to bude tak že sa výdrž zníži z dvoch na jeden deň tak prechádzať z AW4 na AW 5 sa neplatí a kompas síce pekné ale to je asi všetko

  AOD je napájen úplně jinak a nemá žádný ztrátový vliv na celkovou výdrž AW. Jak dlouho vydrží AW 5 oproti AW 4 je relevantní, jelikož je každý využívá jinak.
  Otázkou je jestli při vypnutém AOD se o něco zvedne výdrž či nikoliv.
  Výdrž se rapidně nesníží ani nezvýší, tudíž přecházet ze 4 určitě smysl nemá.

  Petr Petr podľa zatiaľ zverejnených recenzii zahraničných webov AOD vplyv na výdrž má porovnávali AW5 s zapnutím AOD a AW5 s režimom theatre kde sa právajú ako AW bez AOD niektorý píšu že z AOD mali večer už len 10až 20% batérie zato bez AOD cca 30 až 40% len toľko k tomu že to žiadny vplyv nemá zaujíma ma však dlhodobejšie testovanie a potom sa rozhodnem

  Za mě: pozoruji znatelně kratší výdrž u AW5 oproti AW4. Ale zatím to bylo jen jedno nabíjení a třeba si to ještě „sedne“. Ale zatím z toho „odvařený“ nejsem – běžně jsem s AW4 měl večer za běžného dne takových 40 % baterie, s AW5 mám 15-25%.

  jk001: Musíte porozumět psanému textu. Já píšu, že rozdíl ve výdrži AW5 a AW4 by být neměl. Ale že je pak otázkou jestli AW5 bez AOD budou mít větší výdrž, než AW5 s AOD. A vy napíšete, že jste koukal na recenze AW5 s AOD a AW5 bez AOD.
  A jelikož oficiálně udávaná výdrž AW4 a 5 je 18 hodin –> z toho vyplývá, že AW5 s AOD mají stejnou výdrž jako 4, ale když vypnete AOD, tak můžete získát nějaký ten čas nevíc. Ale jelikož 20% rozdíl není tak markantní a nevystačí vám na celý den, tak je relevantní nadtím přemýšlet a prostě je budete muset nabíjet jako ty staré.

  Je zbytečné dělat ukvapené závěry, když hodinky teprve vyšly a nejsou ještě žádné relevantní recenze z dlouhodobého používání. Tudíž bavit se teď o výdrži je zcela irelevantní.

  Dovolim si pridat jeden fakt. Vydrz? Ano, a jaka velikost? Ja mam AW2 42mm, vydrz i dva dny, s aktivitou den – naprosta spokojenost. Manzelka: AW4 Nike series 40mm – vydrz 6-7hodin. Stravil jsem dny hledanim proc a baterie v AW4 40mm ma mensi kapacitu nez v AW3 38mm. Da se to lehce najit, plus topic aw4 40mm drained battery, kde si kupa lidi stezuje na to same. To je naprosta katastrofa, i kdyz hodinky nepouzivate a jsou cely den na stole – vecer maji 10% i v tovarnim nastaveni, pokud si myslite, ze baterii vysosava nejaka appka. Budte pokorni a radi za vydrz baterie jeden pracovni den!!

  Apple Watch 4 – 44 mm – nabijim rano jak vstanu (toaleta, snidane, zuby…). Kazdy den 1-2 hodiny sportu (kulicky, karty, Fifa, prochazka se zapnutym merenim) a v noci monitorovani spanku.

  Dnes rano mam jeste 40 % baterie. Byly kupovane v listopadu 2018.

  Ovsem displej mam nastavny na probuzeni dotykem – nechtel jsem aby mi to furt svitilo treba pri rizeni.

  Tak teda zatím z výdrže Series 5 velké zklamání – always on displej zkracuje výdrž skoro o 50 %! Když nechám zapnutý always on, po celém dni mám pod 10 % baterie. Když always on displej vypnu, dostanu se na výdrž jako u Series 4 (možná o trošku vyšší) – večer mám kolem 30-40 %.

  Bohužel musím pouze souhlasit. Po čtyřech dnech používání AW5 mam navečer zhruba o 20% více vybitou baterii než s AW4 (jak dny co neměřím nějakou sportovní aktivitu tak dny kdy měřím nějaké cvičení.) Za mě tedy AOD bere navíc tenhle rozdíl. Nicméně funkce je to fajn. AW4 jsem stejně chtěl posunout manželce, takže mě nákup nemrzí, ale kupovat to jen s tim, ze chci po roce upgrade, tak to by nebyl dobrý kup.

  Chtěl jsem zrovna aktualizovat svůj komentář. Něco bylo na začátku s mými hodinkami, telefonem nebo komunikací mezi nimi špatně a hodinky spotřebovávaly mnohem víc baterie než normálně (klidně i 10-15 % za hodinu). Přičítal jsem to always-on displeji, ale zdá se, že to byl jenom nějaký momentální SW problém (nebo zaseklá/neaktualizovaná aplikace?), protože už dva dny fungují Series 5 dle očekávání – ano, AOD snižuje výdrž (jeden den jsem je provozoval s AOD vypnutým), ale už ne nijak dramaticky, vlastně je to nyní zhruba srovnatelné s Watch 4.

  AW 3. Sledování nadmořské výšky mám v komplikacích nastavené delší dobu. Stací k tomu appka “Altimeter”. Cestuju ted po Peru do 5tis mnm, docela to sleduju s mapou a sedí to skvěle.

Vložte vlastní komentář

celý text