Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak jak ios tak watch os nainstalovan. Na hodinkach mi zmizeli vsechny specialni odznacky, ktere jsem behem roku posbiral. Cert vem odznacky, ale docela mi to vadi v imessage!

  Dobrý den,
  po přechodu na mé m Iphone SE na IOS13 a IWatch 4 se mi podařilo obě zařízení spárovat, ale bohužel nefunguje haptika/vibrace. Při zprávě, Whatsapp zprávě i volání mě hodinky neupozorní vibrací, ani se zpráva neukáže na displeji hodinek. To samé u volání, žádné oznámení, hovor nejde přes hodinky zvednout. Nevíte zda jsou to porodní bolesti přechodů na nové OS? Nastavení zůstalo stejné, vše jsem v nastavení kontroloval. Děkuji za pomoc.

  Setkal se s tim tqky nekdo. V aplikaci watch nelze u komlikaci vybirat ze vsech moznosti. Na hodinkach to pak jde a stejne to zpetne neni videt jak je nastaveny 🤷‍♂️ mobil i hodinky restartovany 🤔

  Je WatchOS 6 kompatibilní s Iphone SE, který běží na iOS 13? Všude píšou tu kouzelnou větu, že WatchOS 6 bude kompatibilní s iphonem 6s nebo novějším. SE datumově je novější, ale většinou ho řadí pod 6s, tak se ptám.

  Díky

  Z hodinek mi zmizela hudba a nejde ani importovat přes aplikaci Wtach. Nevím jestli je to aktualizací hodinek na watchOS 6 nebo iPhonu na iOS 13. Má někdo ten samý problém?

  Watch OS 6 šlo u mě naistalovat bez problému, ale až po aktualizaci na IOS 13. Čekal jsem minimálně o jeden ciferník víc i pro apple watch 3.generace. Nové jsou tedy jen 2 😕. A co čekal jsem hlukoměr, ale nikde jsem ho hatím nenašel ( pokud vůbec je), takže ji vidět, že všechny funkce si člověk užije až od 4. generace, což je škoda. Jinak ale obě nové verze operačních systému zatím běží bez chyb.

  Mně se po aktualizaci strašně rychle vybiji (aw4). Taky nefungovalo ovládání přehrávání na iPhonu přes hodinky, ale to vyřešil restart. V leteckém režimu se nastavilo, že bluetooth má zůstat zapnutý, na to než jsem přišla a opravila, to byl taky boj. Snad se ta baterka uklidní?

Vložte vlastní komentář

celý text