Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdo by to čekal že? Když už je někdo ochotný dát tento rok peníze do “ nového“ IPhonu“, určitě bude větší procento lidí, kterým je jedno kolik to stojí . Oni si XR2 teda IP11 nekoupí.

  Ono to je tým, že prvé kusy kupujú pózeri, ktorí sa chcú pochváliť, že na to majú. Aj keby mali predať obličku. :-)
  A prirodzene, lepšie sa chváli drahším modelom.
  Stačí si spomenúť na minulý rok. Koľko sa toho popísalo o slabých predajoch XR. A výsledok? Za rok je to ďaleko najúspešnejší model. Teraz to bude to isté. Len si počkajte. Navyše, rozdiely v parametroch medzi 11 a 11 Pro sú minimálne, kým cenové rozdiely sú vyššie ako vlani. Takže dnes sa neoplatí kupovať Pro, teda pokiaľ nemáte sakra dobrý dôvod – napr. že vás telefón živí. Rovnako ako Mac Pro.

  Peter
  Pozeri?! Ze na to nekdo ma? A na co? Na telefon? Uvedomujes si vubec kolik ten telefon stoji? Ze je to min nez dovolena? Takze kdyz pres leto letim na dovolenou a v zime na ledovec tak jsem podle tebe co???
  Co to tady blabolis za nesmysly?
  A mimochodem kdyz si kazdy rok koupis novy model iPhone tak te to rocne vyjde na
  cca 8-9 tis kc protoze stary model v zaruce bez problemu prodas. A mit za investici 8.000 rocne novy aktualni model je pozerstvi?
  Zkus vytahnout hlavu z pr…e

  Odhady se dle článku týkají jen jablíčkářů. Což je blíže nespecifikovaná skupina, patrně dětičky, mající co do činění s jablíćky.

  Jak si někdo muže koupit iPhone 11 pro? Vždyť to vypadá jak tříoký havran. A kolik za to chtějí? To nemohou myslet vážně .. cena se rozhodně nerovná kvalitě.. odporný, předražený telefon.. lidi už neví co s penězi

  Tak chlapečku, ten “neodporný” pixel 4 bude mít lepší fotoaparát, nebude mít notch (což je pro mnohu lidi obrovská výhoda) a bude mít lepší baterii. A ještě za méně peněz. Sleduji stránky Applu protože mě baví soutěživost, a sám vlastním iPhone XS. Ale už toho mám dost. KONEC ZLODĚJŮM!!

  Richarde jestli mama zjisti ze jsi tak pozde jeste vzhuru kdyz rano vstavas do skoly tak budes mit prusvih.
  Honem vypni Alcatel a spat!

Vložte vlastní komentář

celý text