Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je pravda, ono čo ma priviedlo na iPhone konkrétne 3GS boli hry ktoré na Androide neboli typu GTA od gameloft alebo NBA či Battlefield.. tuším že Angry birds bol pól roka iba pre iPhone. A najlepšie to bolo keď ešte fungoval gamecenter ktorý doteraz nevidím dôvod na zrušenie

  Nechybí iphonu, zejména poslední dobou, zoufale víc věcí, které jsou u konírně běžné? Zajímá mě pohled uživatelů nad věcí, prosím iovce, aby na tento dotaz nereagovali.

  Být vámi tak si raději pořídím Samsung, lepší kvalita, žádné problémy.. IPhone jde každým rokem dolů a konkurence stoupá.

  Ano běžím si koupit samsung u kterého za 1 rok budu čekat na aktualizaci několik měsíců a další rok se ji už nedočkám protože mám zastaralý model
  Nevím taky o jakých problémech píšete a o jaké “lepší kvalitě “

  Souhlasim, ze vykon iPhone (a dnes prakticky kazdeho noveho telefonu od ceny cca 6000 dale) je nevyuzity a vicemene nevyuzitelny.

  Ale netusim, jak AAA hry by se jako mely hrat na 5″ displeji s dotykovym ovladanim…

  Telefony jsou na srandicky typu angry birds, solitaire, Plants vs Zombies do metra a do cekarny.
  Na realne hrani to neni a nikdy nebude. K tomu je potreba velky monitor, televize.

  Souhlasím. Ve chvíli, kdy na o hodně méně výkonném Nintendo Switch můžou být hry jako Witcher 3, nechápu, proč by na iOS být nemohly. S podporou gamepadů z konzolí to dává čím dál větší smysl. A krásně to teď dokazuje Oceanhorn 2.

Vložte vlastní komentář

celý text