Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý večer, mám otázku. Zajtra keď vyjde iOS 13 a urobím čistú inštaláciu cez iTunes tak bude treba ju robiť aj keď vyjde iOS 13.1? Ako to robíte vy? Dávate čistú inštaláciu len na hlavú verziu alebo aj na desatinkové? (13.1, 13.2,…) Dakujem

  Tvoje starosti bych chtěl mít. Já třeba řeším, jestli zítra ráno bude zima, jestli si mám vzít bundu, nebo stačí jenom svetr.
  Jasně že veškeré aktualizace stačí provádět pouze z telefonu.

  „iOS 13.1 a iPadOS 13.1 toho mnoho nového na iPhony na iPady nepřináší. To však není s ohledem na to, že se jedná o první větší update iOS 13, který je naopak novinkami doslova napěchovaný, nic překvapivého. “

  Neustále si nad tímto lámu hlavou a absolutně netuším, co tim autor chce říct. Update nic nového nepřináší a v další vede píšete,že je napěchován novinkami. Tak jak to je? Jako článek má dva odstavce a jeden odstavce je totálně mimo. Takže přidaná hodnota článků nula. Jen aby zase na to někdo klikl..

  Jeho odpověď, vůbec mimo není. To spíše Tvůj komentář. Co nechápeš na tom, že iOS 13, přináší spoustu novinek, ale 13.1. už nikoli? Jasný jako facka.

  Teď jsi se totálně ztrapnil. Používáš android, viď?

  On je prostě v tomto konkrétním případě nechápavý, ale vy totálně hloupý. Zbytečný útok. Blbci se najdou u obou skupin uživatelů, stejně tak jako chytrých a správných lidí.

  „Toľko“ inovácií prináša apka mail a stále nie je možné vložiť jednu fotku ako normálnu prílohu. Vždy do vloží do tela emailu a nedá sa s tým nijako pracovať. Ide ma z toho poraziť.

Vložte vlastní komentář

celý text