Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja bych si počkal na recenze i jiných serverů než těch prvních. Mít iPhone jako první k recenzi jistě není zadarmo…

  Není. První recenze dělají vesměs servery, které dělají skutečné recenze, ne ti, kteří chrlí v rámci přeobjektivity kritické bláboly o chybějícím jacku nebo patlající se skleněná záda.

  Ak si odmyslíme tretiu šošovku a displej, je vôbec rozdiel medzi 11 a 11 Pro?
  Wide a Ultrawide šošovky sú asi rovnaké, procesor rovnaký, softvér rovnaký, predná kamera a teda aj Face ID rovnaké, nemýlim sa?

  A ďalšia vec, bude rozdiel medzi 1080p displejom (7 plus) a displejom 11-ky poznateľný? Predsa len, menšie rozlíšenie.

  Displej je určitě kvalitnější a má věrnější barvy, a co se týče rozlišení, běžný uživatel nic nepozná, stejně tak na takových dispejích se člověk nebude dívat na 4K video, aby si užil ty detaily a tak, na to slouží televize, kde to je opravdu poznat a kde si člověk tu kvalitu obrazu opravdu vychutná.

  Libí se mi ta iOvčí logika. Apple po roce a půl (!!!) dotáhl aktuální androidí foťáky a je z toho: “ Ani ty však na Apple nestačí a propast mezi nimi se neustále prohlubuje”. Bože, bože …

  V teto casti clanku se pise o videu a to je naprosta pravda. Takove P30 pro se v nataceni videa nechytaji ani na dnes stare iP… u S10 uz se da polemizovat.

  Na video jedině Samsung S10/Note10, nebo iPhone od X výše. Žádný jiný telefon se těmto telefonům ani zdaleka nepřibližuje.

Vložte vlastní komentář

celý text