Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nejvíc mě mrzí že moje Xr nemá 3d touch a nové ho taky nemají. Takže letos kupovat nový model nebudu.

  Nemá 3D Touch, ale s iOS 13 už je to je jedno. Funguje tu dlouhé podržení na stejném principu a se stejným výsledkem.

  Přesně tak, Apple to zkopíroval z Androidu, který to má již řadu let!
  Používám oba systémy a kdyby se Apple a Google spojily, vznikl by nejspíš dokonalý telefon :-)

  Vie mi niekto vôbec vysvetliť ako funguje haptic touch? Vždy keď dlhšie podržím nad appkou alebo povedzme nad nastavením prst, tak môžem max posúvať ikonky.

  Když tam dlouho podržíš prst a nebo ihned táhneš ikonkou, tak je přesouváš. Když na tom prostě krátkou dobu podržíš, tak se ti otevře nabídka jako v 3D touch.
  A je jedno jestli to uděláš silou nebo ne.

  Pro lepší upřesnění ti dám příklad. Kliknutím otevřeš aplikaci. Podržením a puštěním 0,1 vteřiny máš haptic. A podržením 0,3 vteřiny nebo ihned táhnutím přesouváš ikonky.
  No prostě hlavní rozdíl je v tom, že na to vyskakovací menu to musíš pustit. Když to budeš furt držet, tak ti tam skočí možnost na přesouvání :D

  Žiaľ, mne na XR nič také nejde. Vždy mi to buď otvorí appku alebo môžem posúvať ikonky. Haptiku mám povolenú.

  A jste si jist, že máte iOS13? :D Já vážně nevím, jak jinak to popsat.
  Prostě na to přiložím prst, pak to jakoby „zavibruje“ nebo jak to nazvat. Prostě je tam cítit odezva, pustím to a vyskočí mi menu jako v 3D touchi. Když to podržím déle, tak mám možnost ikonky přesouvat.

  Nemá to s náhodou fungovať aj na iOS 12?? Mne to síce „zavibruje“ ako ste to popísali ale ja môžem maximálne ikonky presúvať.

  Dlouhym podrzenim ikony 3D Touch plnohodnotne nenahradis. Napr. pri listovani otevrenymi aplikacemi nebo vstup na seznam otevrenych aplikaci, na zadnou ikonu netapnes – ani kratce, ani dlouze. Stisknes displej na kraji, takze nemusis dvakrat klikat na Home button. 3D Touch asi nechybi u iPhonu, ktere uz Home button nemaji, ale u starsich by chybelo.

Vložte vlastní komentář

celý text