Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jsem se naposled velmi spálil, když jsem se rozhodoval v době iOS11 dát si betu 12ky. Zapřísáhnul jsem se, že bety už nikdy! Rok se s rokem sešel a já to bez bety vydržel, tedy jen do WWDC2019. Očekával jsem, že nový iOS 13 po skončení eventu uvolní a Apple termín „šoupl“ až na 19.9. Vzhledem k tomu, že jsem viděl mnoho recenzí na YouTube jak je třinácka stabilní a použitelná, nevydržel jsem, a betu si s devítidenním předstihem nainstaloval.

  Mám XS Max a není třeba abych zde detailně vyjmenovával vše, s čím jsem a nejsem spokojen, neboť bych opakoval text napsaný v tomto článku. Se vším souhlasím a mohu potvrdit, že na XS Max a na 7 plusku, který má přítelkyně, iOS 13 šlape bez problémů. Vypíchnu jen pár osobních věcí:

  Čeho jsem si všiml a v článku to nezaznělo, tak v betě 13.1 u Face ID problikne černá obrazovka. Je to setina vteřiny, pokud mrknete, tak se toho nevšimnete. Ale tenhle bug tam je. Ovšem Face ID je i tak plně funkční.

  Dark mode mě nechává chladným, bolí mě z něho oči. Bílý text na tmavém pozadí mi dělá problémy. Ovšem předělané Remainders mi udělaly obrovskou radost. Pokud nic jiného, tak jen kvůli těm připomínkám stojí za to na 13ku přejít. Já bych bez nich nemohl existovat a ve verzi iOS13 se opravdu povedly.

  Hry nehraju, tak že benefity s používáním ovladačů herních konzolí nevyužiji.

  Hodně fotím a tak přepracované fotky musím také pochválit. Jen ty Memories/Vzpomínky. Ty mi tak lezou na nervy a nejdou vypnout!!! Ale to není záležitost iOS13.

  Poslední chvála míří na Files. Tedy updatované Soubory. Netřeba zmiňovat detaily co všechno je v nich lepší ale fungují skvěle a novinky v nich obsažené jsou famózní.

  Já osobně jsem z iOS 13 velmi nadšený a za mě update stoprocentně ANO 👍

  Já vždy stahuji aktualizace hned co vyjdou a nikdy jsem se nespálil, ale je pravda že zařizení mám 2-3 roky. Pokud má někdo starší stroje tak chápu, že to nemusí bežet nejlépe

  Pavel – pokud Apple vydá nový iOS i pro starší typy IP, musí mít zajistenou funkčnost iOS i na nich!
  Tzn., ze nový iOS nemá co dělat se stářím iP, pokud jej Apple zařadil do skupiny iP pro update!

  Prechod na nejnovejsi ios je vzdy dobry napad hlavne z hlediska bezpecnosti.
  To tu vubec nezaznelo.

  Etnils – i když mám výhodu komparace iOS 13 v délce cca 2mesice oproti tobě, i bez této výhody bych u 13 taky nevychvaloval bezpečnost, protože už bety 13tky měly problém.

  Já měl u svého iPhonu XR problém s hot spotem při použití jakékoliv bety iOS 13 se k hotspotu v podstatě nelze připojit ,zkoušel jsem i iOS 13.1 stejný problém. Musel jsem tedy vrátit k iosu 12. Snad problém Apple vyřeší.

  Skúšali ste si usporiadať ikony aplikácii na ploche a presunúť z jednej obrazovky na druhu? Niektore ikony idu v pohode , pri niektorých sa sekne obrazovka. Test sme robili na 3 iphonoch na každom ten samy problem. Uz som to vzdala…

  iOS13 super, jen v rozporu s informacemi z článku mi nefunguje haptika u FaceID na iPhone XS Max, ačkoliv mám systemovou haptiku zapnutou a při jiných ukonech funguje…buď to tedy Apple nakonec nepovolil nebo se info nezakládala na pravdě, nevim…

  Bohuzel stahl ios 113 a to byla chyba…. hromada aplikaci nejsd otevrit, moje stezejni week cal je mezi nimi … zacinam mit pocit že jednoduchost, bezpecnost bezchybovost u ios pomalu chybi, a zůstavaji jen zapory. – cena…asi koncim s apple a prejdu na android

  Po 2 měsících od odfiltrovat vydání iOS 13 lze jednoznačně říci, ze tento iOS včetně jeho dalších verzi hravě “překonal” iOS 11 ve své nefunkčnosti, absenci hezpecnosti, amatérského provedení apod. Už jen četnost vydaných update iOS 13 to dokazuje.
  Stručně řečeno katastrofa a pro Apple další ostuda světového formátu.
  Nejedna se o občasné, ale o systémové chyby Applu, který nijak “nemarni” čas a seká chyby i na HW u Macu apod. A při jejich cetnostech to vypadá, ze to snad Apple děla schválně.
  Lituji těch, kteří neodolali, nainstalovali a pak promarnili možnost využití downgrade.

Vložte vlastní komentář

celý text