Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  … a taky se obrňte trpělivostí s poštou (a potenciálně i kalendářem a připomínkami), se kterými se mnoho uživatelů potýká i na iOS 13 GM (včetně mě). Ale možná to ještě do čtvrtka opraví.

  Jinak je iOS 13 skutečně velmi povedený update, spousta věcí se zrychlila, spousta věcí lépe vypadá, mnoho aplikací startuje znatelně rychleji.

  A jaký máš problém? Jediný s čím já měl problém byl kalendář a že si mi duplikovali narozeniny po každém restartování telefonů a nebo odstranení kalendáře/kontaktů z icloudu.
  Ale to jsem vyřešil zálohou do itunes. Dal jsem mobil do továrního nastavení, tam to bylo v pohodě. Tak jsem nahrál zálohu, ale začlo to dělat opět. Tak jsem stáhl z netu jiný 13 GM, který nebyl z offiko strány applu a pak to přestalo blbnout i po nahrání zálohy.

  Problém byl nejprve resetující se VIP v mailu, pak nechtěl mail, kalendář a připomínky komunikovat se serverem. Jak píšu níže, je to teď po krátkém “opruzu” stabilní, ale za týden asi reset udělám pro klid v duši.

  Wizard: možná už sem ti to tu psal (nebo brecel někdo jiný), ale je to lokální problém, kde pomůže obnova do továrního nastavení a nastavení jako nové zařízení bez obnovy dat ze zálohy. Já díky tomu ten problém neměl jak na iOS 13, tak teď na iOS 13.1

  Jinak, jen pro info, že je to nejspíš izolovaný problém, chápu. Ale objevil se mi na obou zařízeních nezávisle na sobě (iPhone XS, iPhone 7)…

  Jinde jsem nebrečel… ;-) Tak nějak jsem trochu předpokládal, že tovární obnovou to opravím, ale do toho se mi teď nechce. Zatím se to nějak stabilizovalo po odebrání účtu, resetu aplikací a restartu, ale velkou důvěru nemám.

  Takže je nutné po každém upgradu iOS (např. z 11 na 12, či na 13) udělat hard reset iPhonu? Přešel jsem z Androidu, mám iPhone přesně 2 dny a že by se mi chtělo po prvním větším upgradu hned dělat hard reset, to se mi teda moc nechce :-)

  Nutné to není. Třeba já tento problém měl prvně. Furt musíme brát v potaz, že to je 13 GM. Sice by to mělo již být vyladěné, ale vždy se najde nějaká chyba. Určitě to opraví do doby, něž vypustí ios 13 pro všechny. Ale pro jistotu bych si udělal zálohu.

  Děkuji oběma za komentář, uklidnilo mne to, iPhone mám konečně nastavený podle svých představ a hard reset by mne moc nepotěšil (vím, jde udělat záloha, ale i přesto…)

  jirkac, asi ti nieje jasne, čo hard reset znamená…treba rozlišovať medzi továrenskými nastaveniami a hard reset
  hard reset je len obyčajný reset zriadenia, kde neprídeš o žiadne dáta ani nič podobne..na starších iphonoch sa robí tak, že podržiš home a power button naraz kým neuvidis  a na novších tak, že stlačiš horné tlačidlo hlasitosti, potom dolné a pak drziš power button až kým neuvidis 
  kdezto továrenské nastavenia resp. úplne vymazanie iphonu je rozdiel…tam prídeš o dáta
  hard reset väčšinou pomôže na malé problémy so zariadením, čas od času proste je normálne že niečo zblbne
  takze no stess, aj keby

  Jenomze hardreset na androidu vzdy znamenal totalni vymazani telefonu. Na iOS je to same Obnova telefonu.

  Díky za vysvětlení, myslel jsem tovární nastavení, u Androidu hard reset znamenal kompletní smazání dat z mobilu, tedy pak byl mobil jako při prvním spuštění. Doufám tedy, že po upgradu na iOS 13 nebudu muset udělat tovární nastavení aneb obnovu :-)

  Ja od jiste doby prave pri prechodu na uplne novy iOS (z 10 na 11, z 11 na 12) prave delam uplnou obnovu
  Ve tvem pripade to snad nutne nebude.
  V kazdem pripade si udelej zalohu zarizeni. Jestli pak das zalohu nacist do telefonu nebo nedas je jen na tobe (a navic toto muzes delat treba porad dokola).
  Jinak obecne je to idealni prilezitost udelat si v telefonu generalni uklid.

  Zdravím mám dotaz nikde jsem to tady neviděl. Mám Iphone X aktualizuji na iOS 13 ale hodinky mám apple watch 2 nike+ ale co jsem četl v článku tak nový watch OS dostanou 3 a 4 nejprve ale 1 a 2 později snad až toho 30.září s vydáním toho iPad OS. Takže se ptám budou mi hodinky fungovat nebo ne. Pokud ne tak asi nemá smysl aktualizovat do té doby než to půjde i na hodinkách :-)

Vložte vlastní komentář

celý text