Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Asi 3 minuty po přečtení této zprávy mně dorazil email od Spotify oznamující nové smluvní podmínky rodinného sdílení s platností od 13.10. 2019,
  Martin

  Kdyby radši směřovali svoji energii na to, aby konečně poskytovali i Hi-Fi kvalitu a ne ořezaný 320kbps šumění. Rád bych na Spotify vrátil, má opravdu vychytané UI a algoritmy ale ta kvalita je nic moc. Tidal to zatim jistí, naštěstí se taky výrazně zlepšuje ale furt to není stopro.

  Kdyz by je lidi neokradali, tak by jiste meli na vice tymu developeru. Premyslite spatne. Prvni, kdo neco dela spatne jsou ti podvodnici. V mem okoli 90 % lidi.

  Upřimně… co je Spotify do toho, koho považuji za rodinu? Když máme s partou přátel z jednoho sídliště jeden rodinný účet, to mi nepřijde jako okrádání. Apple je v tomhle mnohem tolerantnější. I proto teď na nových službách nasadil cenu jakou nasadil a vůbec nehrotí, zda jste pokrevní rodina nebo jen mentální… druhá věc je, když borec z práce udělá jeden účet za 250, nasadí do něj 6 lidí včeteně sebe a účtuje jim 70,-… to už je věc jiná. Vydělá kilo a ještě má Spotify zdarma. I takové znám a to pak ano…

  Co si myslíte vy není tak úplně důležité. Mrkněte se radši do smluvních podmínek rodinného spotify, se kterými jste souhlasil.
  Apple si úniky peněz může dovolit, není to jejich primární zdroj příjmů. Kdežto spotify z předplatného žije. Nebo spíš přežívá, v brutálně červených číslech.

  Spotify to nemá lehké, jestli jej do několika let nekoupí Google, nebo Amazon či Facebook, je vysoká pravděpodobnost, že nevydrží.

  To neni od spotify moc dobry krok k ziskani zisku. Proc si lide nekoupili single ucet, protoze na nej nemaji. Nechteji za sluzbu dat pres 50,-/mesicne. Bud ma tedy spotify udelat priznivejsi cenu a ziskat tak nove zakazniky nebo tento zpusob rodineho clenstvi tise tolerovat. Takto vynalozi nejprve naklady na sledovani a nasledne prijdou a zakazniky a tim o zisky

  Rodine sdileny byl chytry konkurenci tah applu, spotfy stim pak taky museli prijit a jak vydno silne jim to leze do penezenky. Jsou vlastne porad v miliardovych stratach, uvidime jak dlouho to jeste vydrzi nez krachnou.

  Ehm tohle ověřování je stejně blbost. Nejbližší člen pokrevní rodiny se odemně nachází 70km… Ti další jsou přes 100km. Takže když to budeme mít jako rodina, tak nám to prostě zruší???

  Spotify v tomhle sice chápu, ale reálně si jen uškodí. Lidi jim prostě přeběhnou k Applu, který to sdílení nijak neřeší.

  Takže buď můžete zůstat solo u Spotify za 160 Kč, nebo přejít.

  U Applu můžete s kamarády mít Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade a každý zaplatí celkem za všechny služby 84,50 měsíčně (229+139+139 děleno šesti)… Těžké rozhodování :-)

Vložte vlastní komentář

celý text