Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  takže to bude brko jak cyp :) už se na to těším..

  To Roman: Vážený a milý “pitomče” Romane. AppStore jsem použil zcela záměrně jakožto zkratka APPleSTORE, budeme-li hloupě slovíčkařit. Nemohu za to, že mám shodné jméno a příjmení s touto veřejně “známou/ neznámou” osobou, tudíž nevím jak jste přišel na to, že si na někoho hraju. Naučte se brát život s nadhledem a respektovat názory druhých. #stopflame, Petr.

  Na jednej strane to hras, ze sa na nikoho nehras a na strane druhej sa hras na niekoho s kym mas podobne meno?

  Vid, tvoj prispevok nizsie: „Já myslím, že to z mého hlediska dává smysl. Dát za telefon 45 tisíc, to dává smysl. Váš latentní marketér a iluzionista Apple.“

  Tak co, shiza pane pitomce?? :)

  Ahojte, chci se zeptat, když si předobjednám iPhone 11 hned 13.9. na českých stránkách Applu, tak již 20.9. mi dorazí až domů, nebo to bude teprve k dispozici? Díky.

  Ahojda, milý Honzo,
  pokud máš neutuchající touhu tento pekelně našlapaný tří-oký netvor s vnitřnostmi srovnatelnými s ještě stále kvalitnim Xs-esem, vlastnit, doporučuji se ject vystavit do fronty do zahraničí před nejbližší Appstore. Jistě nebudeš sám, stydět se tedy nemusíš.

  A kde se prosím takový Appstore nachází? Není trapné hrát si na Petra Máru, hanit produkty a ještě ukázat že jste totální pitomec, protože ani nevíte co je Appstore (App Store) a co Apple Store?

  🤦🏼‍♂️ OK to rád slyšim, jenom hezky nakupujte, iPhone Xs je již velmi zastaralý a nepotřebný. Čim větší a těžší lopata, tim víc MOBILNÍ telefon, to dává smysl.

  Asi máš riadne komplexy. Je každého vec čo si kto kúpi, ale dement tebe podobný sa nezaprie. Keby mal aj Nokiu 3310 a? Ak nato má nech si kúpi telefón aj za 100 k , len nechápem čo tá oprávňuje písať take komentáre ?
  Ale inteligencia sa nezaprie stačí pozriet nick

  Jozef: Co sa tady rozčul’uješ ty sprotý čobol ? To si tak hlúpý a obmedzený, že si nepochopil humor…

Vložte vlastní komentář

celý text