Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Uživatelé si za 3D Touch zaplatili a naučili se s ní pracovat, je to skvělá funkce. S iOS 13 by měl Apple přijít s vrácením peněz nebo nabídnout zdarma některou se služeb, protože uživatelům tuto funkci vezme. Haptic touch je kravina spíš bych tuto funkci nazval Long touch.

    Obrovsky uspech 3D touch? Obrovsky by uzivatelum chybelo mozna tak kdyby se ted zrusil icloud nebo prestali iphony osazovat fotakem, ale po 3D touch za chvili nestekne ani pes. Byla to stupidni feature pro kterou se horko tezko prevazny cas jeji existence pokouseli marne najit uplatneni ktere by ospravedlnilo jeji cenu. To se nepodarilo a proto to logicky zarizli. Tim neospravedlnuji apple, jen konstatuji ze to byl jejich fail od prvniho okamziku.

    Nesmysl je že iOS13 mě nutí používat haptic touch i když mi telefon podporuje 3Dtouch. Nechápu proč pro kompatibilní zařízení nezachovají v softawaru 3Dtouch. Když to nechtějí dávat kvůli ceně do nových iPhonu tak okay, ale ať to nechají v těch do kterých to už dali..

    Tohle je pro mě novinka není to tím že iOS 13 není finální verze ? Nedává mi smysl proč by měli přestat podporovat, sám vlastním iPhone 8 plus a používám to denně. A taky mi to chybí na iPadu Pro

Vložte vlastní komentář

celý text