Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bude možné u tohoto modelu nechat nastavení displaye tak jako u předchozích modelů? Aby se display rozsvítil jen při otočení záěstí a nesvítil pořád?

  Přesně to jsem si říkal včera, Už během keynote, zdali ”always on” jde uživatelsky vypnout, ne v každé situaci je žádoucí stále rozsvícený display

  Má to smysl měnit když mám AW3? Jsem z toho vážně rozpačitej.

  Tak zalezi jak dlouho aw3 mas. Od vydani ? Ja mam aw2 a budu menit za aw5. A myslim ze i u tebe to cenu ma. Zalezi na tobe. Proc menit ? 2x nasobna pamet ? Kompas ? Kvuli displeji ? To si musis sam zodpivedet. I to jak dlouho mas aw3.

  mám je přes 2 roky, pamět nepotřebuju, nemám v nich písničky. Taky mě vadí, že si zde nekoupím kvalitnější pouzdro a sklo, ten trvale svítící display mě moc neláká – doufám, že to půjde vypnout. Kompas ale Ok.
  No nevím, zatím to vypadá, že se na to vykašlu.

  Nejlepší by bylo, kdyby aspoň výdrž baterie byla dvojnásobná ne-li 10násobná ;)

  Zbytečné, každý normální člověk je na noc sundá a může je dát nabít

  mě by stačila výdrž i  2 hodiny, stejně každý normální člověk každou chvilku cokoli nabíjí.
  Je blbost aby vydrželi týden, nebo déle, to by byla děsná nuda.
  Taky proč si monitorovat spánek, zbytečnost.
  Z AW přece využijete jen ty notifikace na FB, tak to je cajk!

  Takže to je vlastně výhoda co, musíš na to myslel každej den a ne jednou za týden :-D Tohle fakt může vymyslet jen ovce.

  Mna by zaujimalo ci maju podporu 5 GHz Wifi?

  Nemají a k čemu taky? Není to zařízení na brouzdání webu či multimédií na internetu, takže na konektivitu si bohatě vystačíte s 2,4GHz, která je úspornější.

  spíš asi jen proto aby se používalo na routeru pouze 5GHz pásmo, taky mám jen kvůli hodinkám zapnuté 2,4GHz.

  „takže na konektivitu si bohatě vystačíte s 2,4GHz“

  Hlavne ked mam 2,4 GHz pasmo vypnute, kvoli ruseniu od vedlajsej skoly, ktora zabera svojimi access pointmi vsetky kanaly.

  „Nemají a k čemu taky? Není to zařízení na brouzdání webu či multimédií na internetu“

  Tieto blbosti si si mal nechat pre seba.

  Apple Watch veliké zklamání. Dokud nebude výdrž baterie aspoň 5 dní / týden, tak nemá důvod za hodinky utrácet takový prachy. Když jedu na víkend pryč, nemusím všude s sebou tahat plno kabelů. Mám Garminy, výdrž 5 dní, notifikace mi chodí i tak, a jsou za třetinu ceny co AW. Ty baterie u výrobků apple jsou katastrofa všeobecně. Měli by na tom inženýři zapracovat. Aspoň můj iPhone 8 vydrží 2 dny a nemusím jej strkat každý den do nabíječky

Vložte vlastní komentář

celý text