Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak bude fungovat přihlášení k TV+, když si teď koupím nový iPhone? Bude v krabičce nějaký kód, který tam zadám, nebo to roční předplatné zapnu?

  Pochopil jsem, že nabídka platí pro registraci maximálně 3 měsíce starého zařízení. Tzn. že mohu zaregistrovat 1. listopadu teoreticky zakoupený produkt z 1. srpna?

  Takový trik bych ještě pochopil u zelenýho zmetka, ale že to má za potřebí škatulkovat apple? Doba, kdy dali album U2 bez rozdílu všem je zdá se pryč. Teď je potřeba udžet klesající prodeje a proto podmiňují nákup nového. Vůbec jim nevadí, že já jako věrný uživatel mám od sluchátek po mac, a členové rodiny taky. Kašlu na 60babek, tohle je o principu, navíc by mě možná ten rok zdarma nadchul natolik, že bych vše vyzkoušel a možná, možná i začal platit místo HBO a Netflixu. Tohle mě akorát odrazuje to vůbec spouštět.

  Ono by stačilo použít google. Apple arcade bude první měsíc zdarma. Apple tv+ bude mít 7denní trial.
  Proč to LSA nezmiňuje pak už je otázka na ně.

  Ale kecate. Mate Trial/Free 1 měsic. Tam si to můžete ozkoušet dostatečně. Proč by si Apple vážil někoho víc, kdo si nic nekoupil. Že jste si jednou něco koupil Vám nedává, žádný status. Aby Vám zpětně něco dával s jiného typu služeb. Máte updaty až 6 let iOS. To je super nadstandard. Klidně by mohl chtít u zařízení starších 2 roku platit další SW verze a podporu. Myslím, že to tak bylo u prvního iPhonu.
  Nemám rád nenažranost těchto firem, ale zase tahle nenažranost zákazníků je mi taky proti srsti.

  A duvod? Nejak to nechapu. Stejnou praxi ma treba Amazon. Proste kdyz si koupis novy device mas rok zdarma, kdyz si nic nekoupis mas jen mesic zdarma a pak cvakat.

Vložte vlastní komentář

celý text