Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Skoro bzch se vsadil, že výjde rovnou verze 13.1 ktera je už poměrně odladěná. Verzi 13 sám Apple považuje za uspěchanou a nepovedenou a podle mého mínění ji vynecha . . .

    Mam dotaz. Mam aw2 neplnuju instalovat ios6 pro aw. Ale planuji ios13 na svuj ip 8+. Mam dotaz kdyz budu mit nainstalovan na ip ios13 busou mi aw2 fungovat ?? Nebo ne ? Dekuji

    Pokial si nezvolíš aby sa ti hodinky preinštalovali, tak ti ostane starý watchOS. Tiež by som neodporúčal u s1 ani s2 upgradovať. Z vlastnej skúsenosti viem že hodinky sa stanú takmer nepoužiteľné a budú dosť zabrzdené. Teraz mám aW3 a váham či UP alebo nie. Počkám si na recenzie, či budú tieto staršie modeli fungovať plynulo ako s terajším wOS.

    Ja instalaci neplanuji na aw2. A ti ze hodlm uz menit. Mam je od zacatku co je vydali. A cekam na recenzi aw5 a dle toho bud vwzmu aw5 ci usetrim a ae4. Ale ten olway diaplej je super vec. Kdy si sem ho mel na mob s wp. Tak super ios13 na ip muzu mit a aw2 mi budou fungovt nadale. Dik myslel sem si to :-) ze budou fungovt s ios13 kdyz na aw bude jeste predchozi system :-)

Vložte vlastní komentář

celý text