Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  vidim len ja, ze verzie PRO uz nemaju 64 gb, ale zacinaju na 128 ?

  Pokud je základní velikost úložiště 128 GB, je to dobrá zpráva. 512 GB nepotřebuju, se 128 GB jsem si vždy vystačil, ale s 64 GB je mi trochu těsno. Takže jsem musel jít s iPhone 8 i iPhone XS do 256 GB. Tohle by mě docela potěšilo…

  Viac GB je len o tom ci sa ti chce ten datovy obsah zariadenia spravovať alebo nie; osobne som zvolil 256GB pri iPhone 8 a aktuálne je volne 180 GB a to tam mam hodne app a audio knih.

  Souhlasím. Je ale pravda, že s 256 GB nemusím vůbec přemýšlet nad ničím (zrovna 4K videa denně nenatáčím) – včetně foto, videí, offline hudby a navigace mám pořád nějakých 200 GB volných. Ale 128 GB bohatě stačí. 512 GB je pro mě dnes pořád ještě zbytečné, 64 GB už je ale pomalu málo.

  Mě by jenom zajímalo, jestli Apple propustil všechny desingery a dělají to co dělají s IP
  Nebo Iveho propustili právě kvůli vzhledu IP a nestihl to po něm už nikdo napravit.

  Kříženec telefonu a varné desky. Tohle je absolutní nevkus. Někdo říká, že se dívá jen dopředu na display, ale to je jen slabá utěcha, že je to odporné řešení.

  Designově hnus obvzláště zadní strana a cenově mimóza k poblití, holt zůstanu u své 5tky

  Tom
  Pochopil jsem dobre ze nekdo s iP 5 komentuje iP 11? Pane vy jste klaun!

  Proč by nekomentoval ? 5ka byla svýho času taky novej mobil a „vlajková loď“ jako budou ty dnešní „11ky“ který stejně nevíme jak se budou jmenovat a vypadat.
  Já jedu 10 let na 3GS a taky nečekam, že dneska představí nějaký zázraky.

  Noo ten design varné desky je opravdu krajně podezřelý ve světě designu kde Apple udával směr to je fakt…. uvidime reál…

  Apple už 5 rokov žiadny smer neudava. Posledná vec s ktorou prišli a neokopirovali ju tak to bolo 3D touch. Inak všetko ostatné len prevzali od niekoho iného ( odstránenie 3,5mm jacku, notch, displej cez celú prednú stranu, odomykanie skenom tváre… aj keď to v ich podaní funguje lepšie ako u konkurencie no stále to nieje také presné ako odtlačok prsta. A upozorňuje na to aj samotný Apple že za určitých podmienok môže váš mobil odomknúť niekto kto sa na vás podobá. Známe sú prípady kedy syn odomkol iphone matke alebo v prípade dvojičiek sa to tiež môže stať.

  Hele vem to z druhé strany když se podíváš na telefon tak ono zas není co měnit ten přístroj je tak malý ze výrobci telefonu nemají zas až takové možnosti v Designu. Výrobci telefonu až na nokii dojdou ve finále ke stejnému Designu a funkcím. Všichni kopírují u všech. A tak to není jen u telefonu ale co se tyče funkci tak u všeho začíná to u ovladače k TV a televizi a přes pračky a sušičky až k autům. Hold je taková doba. Opravdu ruku na srdce u těch telefonu toho co se tyče Designu zas tolik vykouzlí nejde.

  @Neero16: no, asi tě to hodně zasáhne, ale Nostradamus má pravdu, že tohle všechno není z Apple hlavy, ale opakování toho, co viděli jinde

  Jelikož už nejsem Apple fanatik jako dříve, podíval jsem se jen ze zvědavosti, opravdu nic nového nepřinesli. Kamera ultrawide? Vždyť to už tady bylo před rokem.. Uvidíme v testech foto DXOMark jak ho ohodnotí a jestli bude lepší než současné modely konkurence. Dříve aspoň byla nějaká nová technologie odemknutí prstem atd.. Rok zpátky při vydání tzv. ´´plotny´´ u Mate 20 PRO padali hejty jak sporák bude hnusný atd. pozor přijde s tím apple a najednou je to OK??? To je k smíchu celý apple. Ta cenovka? Nikdy se nevyrovnají konkurenci. To svědčí jen o tom že iPhone ztrací pomalu trh. Zlatý steve jobs, který se v hrobě obrací.

  Cincibus – už delší dobu pozoruji u tebe nějaký psychicky problém. Proč by nemohl někdo s iP5 komparovat iP11? On na to má, ty ne! Right?
  Totéž platí pro Neero16!! Pravé ty si projevil symptomy či spíše syndromy závislosti na drogách!!
  ICloud a pod.? Totální nesmysly o přímé ohrožení dat!
  Ceny u Applu? Hodně a bez důvodu nadsazené! A to i přes jejich údajne snizeni – uvidíme, co přinese real.

Vložte vlastní komentář

celý text