Zavřít reklamu

Už zbývá jen několik málo hodin do letošní jablečné konference, při které se dočkáme představení nových iPhonů. Konečně už se nebudeme muset řídit spekulacemi, ale fakty. Společně s příchodem iPhonů se dočkáme později také vydání iOS 13 pro širokou veřejnost. Jak už to tak každý rok bývá, tak i v tomto případě jsme si pro vás se společností iMyFone nachystali při příležitosti představení nových iPhonů a později vydání iOS 13 určité produkty z portfolia této společnosti, které by se vám mohly hodit, naprosto zdarma. Letos tato akce s názvem Celebrate iOS 13 Release with Giveaway & Deals padla na programy na iMyFone TunesFix a na Umate Mac Cleaner. Pojďme se tedy společně na tyto programy podívat, říct si, co vám mohou nabídnout, a jaké mají možnosti.

imyfone ios 13 akce

iMyFone TunesFix

Jak už můžete z názvu tohoto programu tušit, tak se v tomto případě bude jednat o program týkající se iTunes. Ten už sice nebude v nejnovějším macOS 10.15 Catalina dostupný, jelikož jej nahradí trojice jiných programů, avšak co se týče operačního systému Windows, tak zde se iTunes bude nacházet i nadále. Určitě už jste se nejednou setkali s různými problémy, které vám zamezily ve správném používání iTunes. Občas se nějaká chyba objeví hned po spuštění, jinde zase v průběhu synchronizace. Zkrátka a jednoduše, nejčastěji se nějaká taková chyba objeví tehdy, kdy se to nejméně hodí. K vyřešení těchto problémů vám může pomoci iMyFone TunesFix.

imyfone ios 13 akce

Umate Mac Cleaner

Druhým programem z dvojice těch, které můžete získat zdarma, je Umate Mac Cleaner. Pokud se chystáte přejít na macOS 10.15 Catalina, tak je dost možné, že byste chtěli váš Mac lehce zrychlit a uvolnit místo v úložišti. Nejen s tímto vám může pomoci Umate Mac Cleaner. Kromě toho, že nabízí zrychlení Macu pomocí pár kliknutí, v něm také naleznete utilitu pro kompletní odinstalování aplikací, či pro bezpečné mazání soukromých dat. Pokud tedy chcete, aby se z vašeho postaršího Macu či MacBooku stal opět mlaďoch, je Umate Mac Cleaner přesně to, co hledáte.

imyfone_ios13_akce_zdarma_programy2

Stáhněte si oba programy zdarma!

Oba výše zmíněné programy, tedy iMyFone TunesFix, a také Umate Mac Cleaner, si můžete v rámci akce Celebrate iOS 13 Release with Giveaway & Deals stáhnout naprosto zdarma. Stačí, když se pomocí tohoto odkazu přesunete na stránky akce. Poté u každého z programů klikněte pod textem Share it and we’ll send you a license na jednu ze čtyř ikonek, kde chcete příspěvek sdílet. Pro příklad se můžeme podívat na postup s Facebookem. Klikněte tedy na ikonu Facebooku, a poté v novém okně stiskněte tlačítko Zveřejnit na Facebooku. Jakmile tak učiníte, tak už jen stačí do příslušných políček na webu vyplnit vaše jméno, e-mail, opsat kód a stisknout Get Licence. Licence vám poté přijde na zadaný e-mailový účet. Společně s touto akcí máte dále také možnost zakoupit si nový program iTransor for WhatsApp za sníženou cenu, konkrétně z původních $29.95 na $9.95. Na samotném konci stránky poté naleznete 30% slevový kupón, který můžete využít pro zakoupení jakéhokoliv softwaru od iMyPhone.

Související články

Dnes nejčtenější

.