Zavřít reklamu

Už zbývá jen několik málo hodin do letošní jablečné konference, při které se dočkáme představení nových iPhonů. Konečně už se nebudeme muset řídit spekulacemi, ale fakty. Společně s příchodem iPhonů se dočkáme později také vydání iOS 13 pro širokou veřejnost. Jak už to tak každý rok bývá, tak i v tomto případě jsme si pro vás se společností iMyFone nachystali při příležitosti představení nových iPhonů a později vydání iOS 13 určité produkty z portfolia této společnosti, které by se vám mohly hodit, naprosto zdarma. Letos tato akce s názvem Celebrate iOS 13 Release with Giveaway & Deals padla na programy na iMyFone TunesFix a na Umate Mac Cleaner. Pojďme se tedy společně na tyto programy podívat, říct si, co vám mohou nabídnout, a jaké mají možnosti.

imyfone ios 13 akce

iMyFone TunesFix

Jak už můžete z názvu tohoto programu tušit, tak se v tomto případě bude jednat o program týkající se iTunes. Ten už sice nebude v nejnovějším macOS 10.15 Catalina dostupný, jelikož jej nahradí trojice jiných programů, avšak co se týče operačního systému Windows, tak zde se iTunes bude nacházet i nadále. Určitě už jste se nejednou setkali s různými problémy, které vám zamezily ve správném používání iTunes. Občas se nějaká chyba objeví hned po spuštění, jinde zase v průběhu synchronizace. Zkrátka a jednoduše, nejčastěji se nějaká taková chyba objeví tehdy, kdy se to nejméně hodí. K vyřešení těchto problémů vám může pomoci iMyFone TunesFix.

imyfone ios 13 akce

Umate Mac Cleaner

Druhým programem z dvojice těch, které můžete získat zdarma, je Umate Mac Cleaner. Pokud se chystáte přejít na macOS 10.15 Catalina, tak je dost možné, že byste chtěli váš Mac lehce zrychlit a uvolnit místo v úložišti. Nejen s tímto vám může pomoci Umate Mac Cleaner. Kromě toho, že nabízí zrychlení Macu pomocí pár kliknutí, v něm také naleznete utilitu pro kompletní odinstalování aplikací, či pro bezpečné mazání soukromých dat. Pokud tedy chcete, aby se z vašeho postaršího Macu či MacBooku stal opět mlaďoch, je Umate Mac Cleaner přesně to, co hledáte.

imyfone ios 13 akce

Stáhněte si oba programy zdarma!

Oba výše zmíněné programy, tedy iMyFone TunesFix, a také Umate Mac Cleaner, si můžete v rámci akce Celebrate iOS 13 Release with Giveaway & Deals stáhnout naprosto zdarma. Stačí, když se pomocí tohoto odkazu přesunete na stránky akce. Poté u každého z programů klikněte pod textem Share it and we’ll send you a license na jednu ze čtyř ikonek, kde chcete příspěvek sdílet. Pro příklad se můžeme podívat na postup s Facebookem. Klikněte tedy na ikonu Facebooku, a poté v novém okně stiskněte tlačítko Zveřejnit na Facebooku. Jakmile tak učiníte, tak už jen stačí do příslušných políček na webu vyplnit vaše jméno, e-mail, opsat kód a stisknout Get Licence. Licence vám poté přijde na zadaný e-mailový účet. Společně s touto akcí máte dále také možnost zakoupit si nový program iTransor for WhatsApp za sníženou cenu, konkrétně z původních $29.95 na $9.95. Na samotném konci stránky poté naleznete 30% slevový kupón, který můžete využít pro zakoupení jakéhokoliv softwaru od iMyPhone.

Dnes nejčtenější

Další články