Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  HW přepínač je skvělá věc co na iPhnech oceňuju od začátku… Ale kdyby to mělo na displayi signalizaci že je telefon přeplej na vibrace, pak by člověk neprošvihnul X hovorů nebo událostí. Často člověk pracuje s telefonem v tichym režimu a neví o tom. Naštěstí je tu signalizace i bleskem což jsem s naučil efektivně využívat, třeba na poradách. Mam telefon v kapse u košile a podle reakcí protijdoucích poznam, že mi „zvoní“ v kapse telefon :-)

  Kup si Apple Watch a už ti nikdy neujde nic co se odehrává na iPhonu a ani ho nemusíš vytahovat z kapsy a pokládat na stůl.

  Proč bych měl mít na svym těle 2 BT zářiče ? Tohle jsem nikdy nepochopil. Jestli mám zvednout ruku a kouknout kdo mi volá, je stejný jako tem mobil vyndat z kapsy. Stejně se každý podívá na hodinky a pak loví mobil… Holt pokrok nezastavíš. Sportovní hodinky mám ale určitě né na notifikace a podobný nesmysly.

  naprosto zbytečné tlačítko! Androidaci ho nezavidi, je jim pro smích! Ale treba Apple dostane koule a konečně ho odstrani!

  Tak toto je zrovna funkce, která je na telefonu praktická. A tentokrát má něco praktického navíc projednou Apple.
  Změna designu… Není potřeba, není vyloženě špatná. Takženeutrál, spíš plus, že si tam nechávají ,něco navíc,.

  V kombinaci s AW je to tlacitko zbytecne. Ja osobne ho mam trvale zmacnute na potichu. Zvuky rusi. Kdybych chtel zvuky, tak si pres AW budu zvuk zapinat.

Vložte vlastní komentář

celý text