Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono ani zafírové sklo na WATCH nie je úplne zafírové :D

  A jake tedy je ? Bud so safir je nebo neni.

  Oni je safírové, jen to bude něčím šmrnclé. Viděl jsem testy, kdy měli 10 hrotů, kde měl každý hrot jinou stupnici tvrdosti. Safírové sklo které bylo pravé se začalo nepatrně škrábat tuším někde u tvrdosti 8 a na AW už na 6. Gorilla Glass na 5… Takže pokud je safírové, tak to něčim řízli.

  A já myslel, že si všichni Apple uživatelé již zvykli, že praktičnost je úplně na posledním místě.

  Já si zase myslel, že se všichni uživatelé Androidu smířili s tím, že mají maximálně podporu aktualizací systému dva roky, a to pouze u vlajkových lodí, a také že po dvou letech je mobil již tak zpomalený, že se nedá už vůbec používat. Aneb: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. :-)

  Mám už 4 vlajkový model od Samsungu po sebe a po dvoch rokoch k žiadnemu spomaleniu nedošlo. Prestaňte klamať. Po dvoch rokoch prechádzam na nový model. Koniec záruky, starý HW, menej funkcií, dvojročná lehota paušálu u operátora … to sú dôvody na výmenu. Žiadne spomalenie. BTW, aj bez možnosti povýšenia na vyšší android, bezpečnostné aktualizácie chodia ešte po dvoch rokoch. Aplikácie sa aktualizujú a fungujú naďalej. Použivam aj Apple zariadenia.

Vložte vlastní komentář

celý text