Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  privítal by som aj bezproblémové predaje Apple Watch.. dúfam že to nebude na štýl AW4 ktoré boli normálne dostupné až niekedy vo februári 😓

  Jsem zvědavý na ty bezproblémové prodeje :-D na netu už je leak vč. parametrů – 11 Pro 3.190 mAh – tak to bude lahůdka, fyzika občůrat nejde a 7nm je pořád 7nm, takže v zátěži nabíječka už odpoledne. Pak jsem taky nepochopil, proč tam cpou 6GB RAM, když mi místní diskutující odborníci nejednou vysvětlili, že pro iOS je 2GB akorát a 3GB už je s rezervou na 5 let dopředu :-D.

  Neboj, místní „Apple4ever nazis“ nám to vysvětlí. Najednou budou mít všichni potřebu stříhat na iPhonu 4k video a nevim co… Ono i Droidu 9 stačí z vlastní zkušenosti 2GB (teda ne na mém founu). Ale místní jarolímové ve svém uzavřeném Apple světě netuší, že třeba těch „zbytečných“ 12GB u Note 10 není jen na Instagram a na Candy Crush ságu nebo aby se Lagdroid necukal, ale že jsou i lidi, co telefon zapojí do nějakého zobrazovadla a spusí si desktop mód a třeba rovnou i Linux for Dex a hle, najednou to trochu i dává smysl že? :) iPhone 11 XS MAX TURBO Super si zapojí leda tak přes lightning>USB*C redukci do MacBooku ale furt to bude jen telefon :D

  Když pominu ten klasický hate v první polovině příspěvku, tak kvituji, že Dex je sympatický, ale pro člověka, který si nevystačí s prohlížečem a ořezaným office, je naprosto nedostačující a zbytečný. Prostě je to nedodělek pro fanoušky a basic uživatele, tečka.

  Když už jsme u toho poměřování, už má Samsung zprovozněný Samsung Pay v ČR, abych mohl pohodlně platit jejich hodinkami? Řekl bych, že ne (a to se mi jejich poslední model hodinek líbí).
  Už je Android Auto volně dostupný v Google Play, nebo je uživatel nadále nucen stahovat neověřené apk z Internetu? Už jej graficky předělali, že je alespoň z 10ti % konzistentní s prostředím telefonu? Z osobních zkušeností nechápu, proč pro auta udělali prostředí diametrálně odlišné od toho, které je v telefonu. Asi user-friendly faktor měl tu nejnižší prioritu.

  Každý tábor má zkrátka své, sám jsem o Note10+ krátce (velice krátce) uvažoval, ale stále převládají negativa nad pozitivy, když si řeknu, o kolik benefitů bych ztrátou iPhone + Apple Watch přišel.

  Bude primy prenos z pulnocnich front?

  A rozhovor s prvnim stastlivcem co vylezl z jabcackeho kvelbu trimajic svatost v naprazenych pazich?

  Ano nic není dokonalé. DeX používám hlavně na plnohodnotné brouzdání netem s desítkami otevřených záložek, pohodlné vyřizovaní emailů, někdy i plodné diskuze na Whatsappu a i MS Office už není uplně marnej, někdy je potřeba skočit do O365 online verze. Super je taky množství torrent klientů, her s podporou klávesnice a myši, je prostě stále co zkoušet. Závoreň je telefon furt k dispozici. Práce v Linuxu je taky super, používám třeba GYMP a Libre Office. Doma už ani PC nezapínám. Samozřejmě je co vylepšovat a Windows 10 to furt nejsou :)

  Samsung Pay se prý chystá, už aby to bylo. Ještě si budem muset chvíli počkat. Já používám Google pay na telefonu, tak zas tak nestrádám :)

  Android auto nepoužívám tak nevim.

  Přesně tak, každý tábor má své, taky bych přechodem z Note 9 + Galaxy Watch na Apple přišel o dost

  Tady ty hate komentáře už jsou opravdu k smíchu. Každý používá co mu vyhovuje. Kór v dnešní době. Potřeba si stále poměřovat „pinďoury“ je velmi dětinská.
  Každopádně je fajn, že se všechny tři modely iphonů začnou prodávat hned na začátku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.