Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  privítal by som aj bezproblémové predaje Apple Watch.. dúfam že to nebude na štýl AW4 ktoré boli normálne dostupné až niekedy vo februári 😓

  Jsem zvědavý na ty bezproblémové prodeje :-D na netu už je leak vč. parametrů – 11 Pro 3.190 mAh – tak to bude lahůdka, fyzika občůrat nejde a 7nm je pořád 7nm, takže v zátěži nabíječka už odpoledne. Pak jsem taky nepochopil, proč tam cpou 6GB RAM, když mi místní diskutující odborníci nejednou vysvětlili, že pro iOS je 2GB akorát a 3GB už je s rezervou na 5 let dopředu :-D.

  Neboj, místní „Apple4ever nazis“ nám to vysvětlí. Najednou budou mít všichni potřebu stříhat na iPhonu 4k video a nevim co… Ono i Droidu 9 stačí z vlastní zkušenosti 2GB (teda ne na mém founu). Ale místní jarolímové ve svém uzavřeném Apple světě netuší, že třeba těch „zbytečných“ 12GB u Note 10 není jen na Instagram a na Candy Crush ságu nebo aby se Lagdroid necukal, ale že jsou i lidi, co telefon zapojí do nějakého zobrazovadla a spusí si desktop mód a třeba rovnou i Linux for Dex a hle, najednou to trochu i dává smysl že? :) iPhone 11 XS MAX TURBO Super si zapojí leda tak přes lightning>USB*C redukci do MacBooku ale furt to bude jen telefon :D

  Když pominu ten klasický hate v první polovině příspěvku, tak kvituji, že Dex je sympatický, ale pro člověka, který si nevystačí s prohlížečem a ořezaným office, je naprosto nedostačující a zbytečný. Prostě je to nedodělek pro fanoušky a basic uživatele, tečka.

  Když už jsme u toho poměřování, už má Samsung zprovozněný Samsung Pay v ČR, abych mohl pohodlně platit jejich hodinkami? Řekl bych, že ne (a to se mi jejich poslední model hodinek líbí).
  Už je Android Auto volně dostupný v Google Play, nebo je uživatel nadále nucen stahovat neověřené apk z Internetu? Už jej graficky předělali, že je alespoň z 10ti % konzistentní s prostředím telefonu? Z osobních zkušeností nechápu, proč pro auta udělali prostředí diametrálně odlišné od toho, které je v telefonu. Asi user-friendly faktor měl tu nejnižší prioritu.

  Každý tábor má zkrátka své, sám jsem o Note10+ krátce (velice krátce) uvažoval, ale stále převládají negativa nad pozitivy, když si řeknu, o kolik benefitů bych ztrátou iPhone + Apple Watch přišel.

  Bude primy prenos z pulnocnich front?

  A rozhovor s prvnim stastlivcem co vylezl z jabcackeho kvelbu trimajic svatost v naprazenych pazich?

  Ano nic není dokonalé. DeX používám hlavně na plnohodnotné brouzdání netem s desítkami otevřených záložek, pohodlné vyřizovaní emailů, někdy i plodné diskuze na Whatsappu a i MS Office už není uplně marnej, někdy je potřeba skočit do O365 online verze. Super je taky množství torrent klientů, her s podporou klávesnice a myši, je prostě stále co zkoušet. Závoreň je telefon furt k dispozici. Práce v Linuxu je taky super, používám třeba GYMP a Libre Office. Doma už ani PC nezapínám. Samozřejmě je co vylepšovat a Windows 10 to furt nejsou :)

  Samsung Pay se prý chystá, už aby to bylo. Ještě si budem muset chvíli počkat. Já používám Google pay na telefonu, tak zas tak nestrádám :)

  Android auto nepoužívám tak nevim.

  Přesně tak, každý tábor má své, taky bych přechodem z Note 9 + Galaxy Watch na Apple přišel o dost

  Tady ty hate komentáře už jsou opravdu k smíchu. Každý používá co mu vyhovuje. Kór v dnešní době. Potřeba si stále poměřovat „pinďoury“ je velmi dětinská.
  Každopádně je fajn, že se všechny tři modely iphonů začnou prodávat hned na začátku.

Vložte vlastní komentář

celý text