Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moje AW2 (NIKE) jsou po víc než dvou letech pro ně velmi náročného používání stále v pořádku funkční, jen displej už má opravdu mnoho škrábanců a proto musím používat hydrogelovou folii, aby se trochu zakryly. Programu bych jinak rád využil.

  Zaujímavé že sa Apple Watch opravujú. Mne keď na prvej verzii nafúknutá batéria vytlačila display tak mi v autorizovanom servise povedali že AW neservisujú a jedine ich vymenia a zaplatím cca 250€. Pritom stačilo vymeniť batériu a prilepiť display. Takto mi chceli predať nové ale už nepodporované hodinky za cenu pri ktorej stačilo priplatiť 100€ a mohol som mať series 3.

  Display ani baterka se u Apple Watch vážně nemění.. Servis Ti je pošle do Applu a když Ti to uznají tak Ti Apple pošle nový kus..

  Mam stejný problém. Ale kvůli prasklině se mi do nich dostala voda a na reklamaci mi to neuznali. Myslíte že to teď bude fungovat?

  AW3 – krome praskliny se displej oddelil uplne a upadl. Nejprve zaslano na reklamaci do iStylu do Prahy kde byly hodinky zakoupeny. Reklamace zamitnuta udajne kvuli mechanickemu poskozeni, kvuli kteremu displej upadl. To bylo pry oficialni vyjadreni Applu kam hodinky odeslali.
  Druhy pokus v iWantu v Pardubicich, kde jsem hodinky osobne predal. Dle sdeleni technika by to nemel byt problem v ramci vymenneho programu, pry uz podobny pripad meli. Za 4 dny reklamace kladne vyrizena vymenou za novy kus.
  Pro me jasna volba prodejce/servisu pro priste. Evidentne ne vsude maji stejny pristup k zakaznikum.

  Asi se mi nafoukla baterie a v důsledku toho se mi odchlípnul displej. Poprve vráceno s tim, ze závada se neprojevila. Teď výměna kus za kus. Nicméně protoze si je nechávám poslat dopravkou, tak se musím neustále doprošovat, aby se to někdo obtěžoval zabalit a dát dopravci. Strašně mne to sere.

  Jak tak čtu komentáře, převládá kritika a nezodpovednost Applu. Program je nejspíše nastaven jednostranné, tj. pro Apple.
  Na takovéto závady by neměla mít zak. záruka vliv, protože se jedna téměř vždy o chybu výrobce. V pr. nafouknute baterie 100%.

  Dnes reklamovano osobně v istyle…človíček za pultem to velmi ochotně převzal, ale tvářil se zcela přesvědčeně, že to zamítnou…nějaká rada, kdyby to skutečně neuznali?Děkuji.

  Můžete kontaktovat podporu výrobce, ale pokud Vám to zamítnou, tak prostě máte smůlu a zbývá jedině placená výměna. Rozšířená záruka je jen vstřícným krokem výrobce, ale nikoliv vymahatelná. Hodně štěstí, snad to dobře dopadne.

  Předpokládám, že u sebe musím mít doklad o koupi.. nebo se mohu stavit náhodně v Applu, kdyz pujdu kolem..? 😊
  Mam prasklé AW3

  Nemusíte mít doklad. Ale jdětě do autoriz.centra. Já včera v Praze v Český servis……. nic po mně nechtěli, ale zpochybnili, že na mojí prasklinu se ten program bude vztahovat……. :( Nicméně odesláno, tak se modlím.

  Reklamoval někdo hodinky a uznali mu záruku? Já měl také prasklinu přes horní hranu, pak se vytvořil pavouk přes obrazovku a display začal vypadávat. dneska mi přišel mail ze servisu… Mechanické poškození neodpovídá podmínkám na svolávací akci Screen Replacement Program for Aluminum Models of Apple Watch Series 2 and Series 3

  Takže včera mi doma přistály uplně nový AW3 !!! Moje prasklina byla uznána. Fakt je, že hodinky byly jinak jako nový, neměla jsem na nich jediný škrábanec, prostě slušné zacházení :o))) Takže velká radost. Určitě to zkuste, vyplatí se ! Konkrétně přes Český servis v Modřanech.

  AW3, stáří 3 roky a 4 měsíce. Bez jediného škrábance, nosím jen na sport. Samovolné prasknutí. Jak to řešit prosím?? Pokud mám smůlu kvůli výrobní vadě, je mi z toho zle. Do dalších hodinek za 10000,- na 3 roky určitě nepůjdu!!!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.