Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je vyCook!!!!!!
  Tak on dostane bonus 115mil.$, ale na charitu dá jen 5mil.$?!!! A co takhle poučit se napr. od L. Do Capria a přímo dat jeste několik desitek mil.$ na obnovu či záchranu Amazon. pralesa!!! To je navíc přednější, protože pokud se lidstvo, ikdyz vlastní blbosti, postupně ničí, charitativní akce ztrácí smysl.

  Karle z vaseho prispevku doslova čiší ze by jste se pro charitu rozdal. Tak nam prosim sdelte kolik jste na charitu venoval vy za lonsky rok.
  Zatim totiz rozadavate z ciziho resp z neceho co vam nepatri a nikdy patrit nebude.
  Tak alespon at sousedovi chcipne koza ze?!

  Ja by som ho za to, ako vedie Apple vyhodil a nie mu este daval nejaky bonus.

  Názor. Jak vidíš evidentně má mnoho lidí na stav Apple jiný názor. Včetně mě.

  @palihora: v Appli uz asi nie :-(
  @Jinej: z hladiska financii ho mozu velebit, ale kde je kvalita, preciznost, funkcny dizajn a ta povestna jedinecnost Apple produktov? Je davno prec! A to by si mal spravny CEO vsimnut. Lenze Cooka zaujimaju ine veci, vsetci dobre vieme, ake :-(

  Já tedy vůbec nerozumím bonusům. Nevím proč se v takovéto výši vůbec dávají. Nemůže to nikdy utratit, vlastnit několik rezidencí, jachet, aut? Stále má jednu prdel a tou si sedne na jeden záchod, ne na dva. Můj názor je, že jako společnost naprosto selháváme a upřednostňujeme jedince před skupinou lidí jako společnost. Stále zapomínáme, že lidé na druhém konci světa vyrábí pro nás tyto technologie za naprosto odlišných podmínek, ale co, hlavně že zisky pro tzv. finančníky rostou. Zajímalo by mně, zda by dělal za misku rýže na den, sedm dní v týdnu a bez bonusů. Proto se brání vytvořit továrny ve své vlastní domovině, neboť tam už musí zaplatit úplně jinou mzdu za 5ti denní práci a s bonusy!!! :)))

  Marku, ty si zcela nepochopil výpovědní hodnotu mých slov. Stejně jako ten pod tebou.
  Nejde o Apple, ale o samotného Cooka. To je hrdina, když caluje z kapsy firmy a ne přímo z vlastní!! Za L. Di Capria také neplatila nějaká firma! Nebo ano?!! Zamyslete se nad sebou.
  Apropo, zjistěte si poradně výše fin. částek obou osob ve vztahu k pralesu.
  A Cincibusi, stejně jako v příspěvku si prokázal zásadní neznalost, takže se musíš jeste hodně učit! Ale díky za názor.

Vložte vlastní komentář

celý text