Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak zjistím že se to tejká i mého macbooku ???

  Najviac tym trpia MacBook modely s jednym ventilatorom – Macbook Pro 2016/2017 nTB (bez touch baru), 2019 1.4 GHz.. ked sa ten ventilator rozbehne na 7000 otacok, je to pekne kvilivy zvuk.. holt soudruzi zase setrili (predchadzajuce generacie MacBook Pro mali kvalitnejsie ventilatory s tvarovanymi lopatkami, tie taky zvuk nevydavali ani pri vysokych otackach..)!

  Podla mna starsie modely boli robustnejsie viac hliniku odvedie viac tepla,mam doma late 2010 je to uz dedo ale poctivy kus alu.

  Dobrý den,
  dlouhodobě mám problémy s mým Macbookem Air 2020 (i5) – když je krátkodobě pod větší zátěží (více oken, několik videí, stahování…), tak se zahřeje ke 100, takže aplikace hned vypnu, přesto hlasitost fénů a teplota neklesá.
  I když ho vypnu a zapnu další hodinu a otevřu třeba jen word, tak začne mít hrozně hlasité větráky (všechny další aplikace na pozadí povypínám)…
  Přičítal jsem to Turbo Boostu, takže jsem si stáhl tuto aplikaci a ačkoliv jsem povolil změny v „zabezpečení a soukromí“ a zadal příslušné heslo při prvním kliknutí na deaktivování turbo boostu, ikona jakoby neudělala vůbec nic – dále píše „On“ a přehřívání trvá. Nevím, v čem může být chyba, několikrát jsem soubor odstranil a stáhl znovu, restartoval… a nic. Nevíte v čem by mohl výt problém, prosím?

Vložte vlastní komentář

celý text