Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Položím na indukci to co je na fotce a pak asi položím i hrnec na to co jsem položil na indukci a budu koukat co se nabije dříve. Indukci mám krásnou, ale o tom co je na fotce bych se podobně nevyjádřil. IPhone 11 Pro Plotýnka 🤪

  Už je moc brzy k oznámení nových iPhonů, plotýnky zkrátka budou. Apple býval synonymem čistoty designu, tuhle je odporný. Jak od nějaké začínající čínské firmy. Poslední vizuálně ucházející telefon byl SE.

  Přesně. Na Applu se mi líbí design – jednoduchost a souměrnost, symetričnost. Doufám, že alespoň blesk bude uprostřed. A ještě víc doufám, že to takhle nebude vypadat. Za pár let si asi řekněme, že mít tři foťáky je standart

  iPhone 11, vylepšení skoro žádný. Stejná konstrukce, stejný displej, stejný výřez. Aspoň kdyby tam něco přidali. Čtečka otisku prstů v displeji, displej bez výřezu. To samé v IOS 13, žádné zásadní novinky. Proč nepřidají třeba Always on displej nebo změna kompletního designu ikon atd… Přijde mi, že v každé nové aktualizaci je jenom vylepšení zabezpečení a novinek minimum. Myslím si že IOS je už bezpečný dost a měli by se spiš zaměřit na funkce a vzhled. Přijde mi že v Applu se jim už nechce používat mozky. A pro upřesnění mám rád IOS. Kvůli odladění systému a hlavně baterce. Sám používám iPhone X a myslím že upgradovat zatím nebudu.

  Respektuji Váš názor. Nicméně nesouhlasím. Žádná zázračná inovace jistě nebude, ale nemá ji nikdo. Nesmysly s ohebným displejem nepočítám. Výřez být musí, Face ID to vyžaduje, pak nedává smysl integrovat foťák (za cenu výrazného zhoršení), nebo čtečku prstů (na co když je Face ID). Co funguje se nemění, třeba vůbec nechápu proč by se měli měnit ikony. Akorát by to udělalo nepřehled. Revoluce už nebude, tak jako není třeba v automobilovém průmyslu, není třeba ani v mobilitě za každou cenu.
  Já se naopak na nový iPhone těším a určitě si ho pořídím.

  Jasný chápu ze třeba čtečka otisku není potřeba, ale já to beru tak, ze čím je toho v telefonu víc, tím lip. Do iphonu 11 mohli dat nový displej s vyšším rozlišením a podáním barev. Jako to třeba udělal Samsung. Přijde mi nesmysl udělat novou řadu telefonu, který má v podstatě všechno stejné, až na foťák. Pro mě je třeba foťák méně podstatný než displej. Málo fotim. Je to jenom můj názor. Pro jiný lidi je třeba foťák hlavní funkce telefonu. A nebo 3D Touch, dobra funkce a oni ji v ios13 odstranej. Ano, v podstatě tam je, jenom ze trosku predelany. Přijde mi ze apple chce na všem jenom ušetřit. Ale cenu tam hodí ještě vyšší. Myslím ze s iphonem 11 díru do světa neudelaj. Čekal jsem teda něco víc než v podstatě nic.

  iPhone 11, skoro žádný vylepšení. A není důvod přecházet z iphonu X. Stejná konstrukce, stejný displej, stejný výřez. Žádný podstatný vylepšení. A nejvíc mě dostává jak apple přijde s nějakou novou funkcí, kterou má konkurence už dávno a všichni jsou z toho odvařený. Kdyby Samsung S10 měla vydrž baterky jako iPhone X, tak už je dávno iPhone pryč.

  To video je zcela zjevně fejk, povšimněte si, jak se v půlce otáčení na chvilku obraz zasekne, v tu chvíli se mimo kameru vyměnila replika iPhonu 11 za iPhone X.

Vložte vlastní komentář

celý text