Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pane Filip, konecne rozumny pohled na vec – na rozdil od vaseho minuleho clanku o „datove revoluci“.
  Bohuzel vsak stale plati – pokud bude dostatek Cechu „nadsenych“ z takove nabidky (viz diskuse pod clankem Revoluce) – je to proste v pr….li

  Údaje v článku jsou pravdivé. Stále zůstává důvod k pesimizmu, protože problém vznikl na samotném počátku, kdy nebyla nastavena dostatečně pravidla pro poskytovatele. Dnes neexistujeí síla, která by je přiměla ke změně monopolního chování. Záleží tedy jak se komu z nich zachce být cenově vlídnější. Bohužel to nevyřeší ani čtvrtý operátor který nepochybně převezme obchodní politiku stávajících třech.

  Neomezená data nepotřebuju , stačí mi řekněme 20-30gb měsíčně s tím že spotřebuju spíš těch 20gb ne-li méně ale právě píšu i těch 30 ať tam mám tu rezervu kdybych využil víc jak 20gb tak ať si nemusím dokupovat :) stejně tak , oceňuji neomezené volání že ho mám ale většinou hovory příjímám než abych já volal ale když už volám tak nechci mít jen 100 volnejch minut pač se taky může stát že prokecám 2 hodiny denně a nechci za to doplácet . Tak v mém případě nevidím jedinej důvod proč bych nemohl dostat za cenu 300-500kč těch 20-30gb , neomezené volání a sms .

  Sluší se poznamenat, že třeba v tom Finsku postavil sítě stát, takže operátoři mají o dost jiné podmínky k podnikání.
  České ČTÚ se naopak chlubí, kolik miliard se z každé aukce podařilo získat, aby se o něco později divil cenám za služby;-)

Vložte vlastní komentář

celý text