Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je fajn si od takového magora koupit dotažený produkt, ale je peklo pod takovým pablbem pracovat.
  Jak říká jedno moudro: „Lidé neopouštějí svou práci, lidé opouštějí svého vedoucího.“ O kolik talentovaných lidí musel Apple přijít, jen díky tomu, že oni po sobě nenechali dupat od psychopata.

  Tak to ano – ale zas to nie je vojna, nikto ich nenútil tam robiť a keď su takí talentovaní určite našli nie len pracovné ale osobné uplatnenie inde. Okrem toho vo firmách sa dnes dejú aj horšie veci, kde ťa buzerujú za minimálnu mzdu nie za 10-15-20k dolarov mesačne. Takže dokopy nič strašné 😊

  Podle mě díky tomuhle přístupu vlastně se pral aby to za něco stálo, a pak se to povedlo. Ti co seřval na něj musejí vzpomínat s láskou, Všichni Víme že Pan Jobs neměl jen tak něco u prdele. Proto zřejmě to vztekání, pro mě Veliký člověk, odkaz po sobě vydělává to co né my. Je to neuvěřitelný vzor a osobnost. Díky za článek. :-)

  To Kuba: Kokot bol ten kto ťa robil. Otázka ako od Sj-a čo si ty v živote dokázal, urobil?
  Keby nebol aký bol tak Apple nie je tam kde je. Mekýš teplý Tim je dobrý manager ale nevie tvrdo luďom povedať ako SJ že to stojí za hovno a vykopať ludí kým všetko nefunguje ako má. A preto aj odchádzajú klúčový zamestnanci jeden za druhým. Ano SJ bol niekedy kretén, ale bez toho to v takých firmách nejde.

  ( Vychování řeznického psa! – ??? )
  Po slovensky : KOKOT, mienené v tom najlepšom slova zmysle…
  / Žial, keď chceš niečo dokázať musíš svojmu okoliu neraz pripadať, ako MEGAKOKOT….!!! /

  To ohledně týmy mě fakt nějak nekoresponduje s tím jak se nadpis tváří a co je v dalších bodech. To jako za nima měl slušně přijít a říct – kluci to nevadí, že jste neschopný dodat co máte, ale my na to klidně rádi počkame než to uděláte ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.