Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Všiml jsem si, že Apple spustil svůj YouTube kanál pro českou republiku 😮😮😮

  Tady přikládám odkaz, sám jsem tomu nevěřil, když jsem to našel:
  https://www.youtube.com/channel/UCEuHL5apVFmBqdLLQW1crmA

  Banda sráčů co si z Česka dělá prdel, protože to není v češtině, ani CZ titulky, tak jakápak „Česká republika“! Jsme v Česku a chceme tady mluvit Česky, ne Anglicky, to jsme tady měli už 40 let předtím. Proč musíme pořád někomu lézt do PRDELE? A plazit se před někým a vohýbat hřbet?!!!

  Myslíte, že by překládali i stará videa? Navíc angličtina je v dnešní době základ, bez kterého se jen tak neobejdete. Teda v zemích jako je Chorvatsko možná…

  Ano, je zaklad, rozhodne je dulezitejsi jak matematika a nebo fyzika. Dokonce dulezitejsi nez historie a dejiny zeme ve ktere zijem – uprimne, k cemu jsou nam letopocty, co se stalo se stalo! A mistni zemepis? Proc vedet kde je Drahanska vrchovina, nebo co se pestuje v Polabske nizine, kdyz se tam nedelaji selficka u more a navic to neni moderni a exoticke.

  Kdysi byl ten “zaklad” latina i francouzstina. Dnes je to anglictina a do budoucna treba cinstina. Takze vymlouvat se na nejaky “zaklad” a obhajovat tak upirani narodni identity jakekoliv zeme je proste idiotske a kratkozrake.

  Chapu, ze mate potrebu, uzivateli KryMat, se povysit tou zminkou o Chorvatsku (ve kterem jste jiste nikdy nebyl, protoze to je akorat znak malosti, chudoby a ubohosti a Vy jste nekde jinde). Ostatne Vam to ani nemohu vycitat, protoze dnesni doba je takova, ze znacek se dela pochybny luxus a lide jsou za par stribrnych ochotni plivat na svoji zem.

  Pro me jste ale lidsky odpad :-*

Vložte vlastní komentář

celý text