Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chtelo by to Apple wallet, je logicke ze bez certifikovane penezenky karta dojde ujmy.
  Navic bezna penezenka z obchodu ani nezapada do ekosystemu, kazdy kdo odskousel Apple prudukty vi, jak spolu krasne spolupracuji.

  To Apple wallet pujde Apple card strcit a zase vytahnout. Nikdo nemusi nic slozite nastavovat jako u beznych penezenek.

  Akorat na letemsvetemapplem se budou objevovat clanky “10 funkci Apple wallet, ktere kazdy jablickar musi znat”, “jak vytahnout kartu z Apple Wallet aby to kazdy videl”, Dnes sleva 500 Kc na Apple Wallet u Alza.cz, staci zadat kod “prokorunusinechamkolenovrtatakdonemaapplejesocka”

  tak pekne titánová karta ktorá nemôže byť v koženej peňaženke lebo sa zafarbí už sú prvé prípady a ani sa dotýkať iných platobných podotýkam plastových kariet aby sa nepoškrabala fakt dobré

  Ja, pokud nekdy tato karta dojde do nasi pidizemičky, ji zavru do zlate krabicky osazene diamanty a to cele pak do klimatizovaneho trezoru. Cely trezor bude zabetonovan 250 kubiky vysokopevnostniho betonu (pro pripad jaderne valky) a povede k nemu jedina cesticka 650 m dlouha, samozrejme „schudna“ jedine vleže !

  Aha, mně to připadá jako nejlevnější bílej plast takhle z fotek. Doteď jsem myslel že Apple chtěl jenom ušetřit za grafický návrhy. A ono je to schválně :-(

Vložte vlastní komentář

celý text