Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Přišlo vám někdy, že když jste někde venku s kamarádem prohodili pár slov o určité věci, tak se vám začaly zobrazovat reklamy, které s touto vyslovenou věcí souvisí? “ – Tohle je docela znamy psychologicky efekt. Dokud se o te veci nezacnete bavit, ty reklamy casto nevnimate i kdyz tam jsou, ale jakmile to zminite, najednou si toho zacnete vsimat.

  Tak ano i ne – je jasné že pokiaľ sa rozprávate o mobiloch a vyskočí reklama na mobil tak ta šance je skoro u každého. Pokiaľ ste ale nikdy nepozerali rybárske prúty a po konverzáci vám na ne vyskočí reklama – už to asi psychológia nebude

  tak toto muzu jen potvrdit! Nejaky styl naslouchani stoprocentne funguje v FB Messengeru. Do-ucuju nemcinu jednu kamaradnu ktera pracuje ve sprave nemovitosti a probirame temata vylozene souvisejici s nemovitmi. Nase konverzace posledni 3 tydny se toci okolo bezpecnostnich dveri ktere resi s majiteli nemovitosti. No posledni tyden kdyz si s ni domlouvam lekce tak v messengeru u ni se najednou objevili reklamy na Bezpecnostni dvere NEXT. Podotykam, ze s nikym jinym ve svem okoli nic takoveho neresim :D silena vec…

  Co ten nazev clanku!!!!! Absolutne nic noveho, to vi kazde male dite, a zaver??? Zbavte se ceho??? Jakych aplikaci??? Fcb Instagram Google ??? Vic nevypotite??

  Ke jmenovci – nebuď trdlo a premyslej.
  Zbav se primárně těch největších a prokázaných spehu, tj. sociálních síti a také appl., které vyžadují pro svou funkci nesmyslná oprávněni. Pak proved vše dle návodu.
  Chce to více a pozorneji číst, než něco vyplodis!!
  Bohužel, lide jsou v drtivé většině nepoucitelni a to, ze někdo sleduje min. jejich konverzaci, je jim jedno. A tito jsou příčinou těchto a podobných problému, bohužel.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější