Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Získejte 300 Kč na Twisto: použijte při registraci Twisto promo kód ZIBA300. Twisto je platební služba, se kterou si můžete pořídit zboží okamžitě, ale zaplatíte ho až později. Kromě toho má i několik dalších výhod: nejvýhodnější kurzy při zahraničních platbách (využijete např. na AliExpressu apod.), cashback, placení emailem, fotkou nebo mávnutím ruky či rozdělení se o útratu. Do začátku navíc dostanete níže 300 Kč jako bonus.

K čemu je Twisto?

Twisto je možné přirovnat k elektronické peněžence, ve které v momentě placení nemusíte mít peníze. Ty tam pošlete až později. Po nákupu totiž musíte platbu uhradit do 14 dní. A pokud si Twisto ověří, že vaše platby jsou spolehlivé, zvýší vám splatnost až na 45 dní. Nakoupené zboží vám bude doručeno ihned po nákupu a vy máte čas si ho v klidu prohlédnout a vyzkoušet ještě dříve než za něj zaplatíte. S Twistem zaplatíte na internetu, v kamenných prodejnách nebo složenky a faktury.

Při registraci přes tento link získáte navíc startovacích 300 Kč na svůj Twisto účet. Pro získání 300 Kč můžete také při registraci zadat Twisto promo kód ZIBA300

S kartou Twisto Premium nakupujete v zahraničí za středový kurz, tedy za nejvýhodnější možný. To platí i pro nákupy na zahraničních eshopech. Pro vás to znamená ušetřit až několik procent za platby v jiné měně ve srovnání s klasickou platební kartou.

Twisto karta podporuje také cashback (vrácení peněz z nákupů) a zajistí i cestovní pojištění.

Platit faktury či složenky můžete emailem nebo fotkou. Stačí je vyfotit v mobilní aplikaci či přeposlat Twistu, které to vyřídí za vás. Platit můžete i mávnutím ruky pomocí Twisto náramku, který můžete nosit i při sportování. 

O útratu se snadno rozdělíte s přáteli pomocí funkce Split, který najdete v detailu každé platby. Stačí kliknout na tlačítko “Splitnout útratu” a vybrat si ze seznamu osoby, s nimiž se o platbu chcete podělit.

Při registraci použijte Twisto promo kód ZIBA300 a získáte:

  • 300 Kč v kreditech na zkoušku
  • 3 měsíce tarifu Premium zdarma
  • nejlepší možný kurz na trhu do konce září
  • cestovní pojištění až pro 6 osob

Twisto nyní získáte s bonusem 300 Kč kliknutím na tento link nebo při registraci zadejte Twisto promo kód ZIBA300

Dnes nejčtenější

Další články