Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zatím stále čekám na smart rolety, které měly být už před rokem :-/

  V září se dočkáš na webu už se ukazují ale prokliknou na specifikace zatím nejdou. Byl jsem tam v sobotu a prodavačka z oddělení světel atd. říkala že už bylo produktové školení a září jdou do prodeje :-) Tak česká Ikea třeba chytré zásuvky prodává taky zatím jen chvilku oproti slovenské síti Ikea ono se to nespouští globálně ale Ikea zalistovává novinky sama dle poptávky.

  Pokud bude i Ikea „kvalita“, tak ani zadarmo! Nechápu, jak tam někdo může kupovat ty jejich předražené krámy? Nebo co vůbec nechápu, žrát ty jejich masové koule namleté bůhví z jakého odpadu! IKEA food pro socky :-( Jednou jsem tam něco ze zvědavosti ochutnal a hrůza!

  Zrovna na řešení smart home příslušenství od Ikea mám založenou větší část své chytré domácnosti a nemohu si stěžovat na sebemenší problém ;-) Jediná nevýhoda je nutnost používat jejich bránu která je teprve napojena na HomeKit a neože prvky přidat napřímo do HomeKitu

  Na jídlo z Ikei mi nesahej ! Je fakt, že v současný vlně bio a vegan kravin je to občas horší. Ale původní masový kuličky (ještě z,koní, než to prasklo) byly super ! Třeba čokoláda 70% za 35 kč nebo i ta obyč 60% za 15 kč nemaji konkurenci.
  Elektronika u nich byla vždycky zaostalá. Když začali prodávat LED žárovky, mělo to svítivost jako horí úsporka. Když jsem jim postnul parametry jejich předchozích (11W a 650 lm vs 11wWvs 600 lm) a „nových“ žárovek, snažili se mi obhajovat jak těch 600 lm svítí víc než předchozích 650 :-(

  Pouzivam necele dva roky a az na par drobnosti si nemozem stazovat. Beriem to tak, ze je to super pomer cena vzs. vykon. Aktualne som doplnil zasuvky a som s nimi nadmieru spokojny.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.