Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No uvidíme, protože teď jsem si třeba kupoval apple developer account a cena 99USD znamenala 2799Kč… Když odečtu DPH, tak mi vychází „appledolar“ za 23,37Kč.

  Pokud tedy by cena byla vypočtena stejným stylem: 4,99 * 23,37 * 1,21, tak jsme na ceně 141,10Kč. Baťovsky to zaokrouhlí, ale nevíme jakým směrem, takže si dokážu představit, že Arcade by stálo 139Kč stejně jako 149Kč.
  Ale za stovku, no nevím… :-)

  Nevidim duvod hry na iphonu platit (na konzoli naopak ano), jsou to uz leta sice zabavne, ale totalne stereotypni dokola se opakujici principy. Ted akorat misto lootboxu bude predplatne.

  U Arcade jde hlavně o to, že by se mělo jednat o exkluzivity vytvořené pro Apple. Navíc by měly mnohdy snést srovnání i s konzolovkami, u kterých – jak sám říkáte – placení od věci není. Třeba tedy bude dávat placení smysl i zde :) Ale uvidíme, sám jsem na službu skutečně zvědavý.

  A to s jakými hry exluzivními pro konzole? Forza, Gran Turismo, Uncharted, Gears od War, Resistance: Fall od man, Metal Gear Solid, Read Dead Redemtion, atd? To asi ne, že?

  Na Xboxech a PS4 (PS3 naštěstí ne ) se platí za to že člověk může hrát online a občas dostane nějakou tu hru zdarma. A to se platí převážně kvůli FPS hrám jako BF3,4,5, COD, Starwars Battlefront, a další. Jsou tyto hry v Apple Arcade? A to, že to vypadá že to bude ještě dražší jak na konzolích. Nevím nevím

  Odpověď na komentář pana Filipa

  Zkuste se na to podívat z trochu jiného úhlu pohledu. Jasně, exkluzivity Applu se asi Gears of War či RDR v některých ohledech nevyrovnají, ale na druhou stranu jsou na míru šité právě konzolím, velkým televizím a určitému typu ovládání. U Arcade bychom se měli dočkat her tvořených stejným způsobem – tedy šité na míru i menším displejům a dotykovému ovládání. Pokud se to vývojářům podaří dotáhnout k dokonalosti, Arcade a konzole budeme moci v lecčem porovnávat, jelikož budou na obou platformách dostupné hry v nejlepší možné kvalitě pro danou platformu. Co se ale týče příběhu, jeho zpracování atd, to už je samozřejmě věc druhá a v té budou mít konzole zřejmě ještě chvíli navrch.

  Zatím jsou tam pouze nezajímavé věci. Možná tak Oceanhorn 2, to bych možná těch cca 140-200 Kč obětoval na měsíc, dohrál a zrušil předplatné….
  Raději si hru koupím (nebo jakýkoli SW), než dávat mikrotransakce, nebo hůře, předplatné. Tady to sice troch smysl dává, protože máte za určitý peníz dost her, ale záleží, jak budou kvalitní a zda tam nebudou opět mikrotnasakce. Zajímavé pak bude sledovat, kam to bude směrovat, jak vývoj, kde budou vývojáři raději dělat hry a kde pak lidi budou raději utrácet.
  Pro mě ale Apple Arcade není, rád si hru koupím. Kdybych měl platit všechny ty předplatné, tak vydělávám jen na to :-)

Vložte vlastní komentář

celý text