Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple hodinky jsou si myslím jedny z nejlepších, co se týká funkčnosti a vychytávek. Ještě by Apple mohl vychytat výdrž. Kvůli výdrži jsem si koupil konkurenci, vydrží mě týden na jedno nabití!
  Poslední verze AW4 vydrží sotva třičtvrtě dnu, no a hodinky, které musíte 2x denně nabíjet, opravdu nechci a ani nechápu uživatele AW, jak je můžou nosit a že s tím Apple vůbec uspěl.
  Být to jiný výrobce, tak už krachne, akorát iOvce zkoupí kde co, hlavně, že to má logo jabka :-D
  Pokud bude výdrž alespoň 3 dny a více, tak o nich začnu uvažovat, jinak nezájem.

  A jak to vis ze vydrzi jen 3/4 dne kdyz je nemas? Me vydrzi v pohode dva dny, a radsi budu mit tyto nez jine, ktere vydrzi tyden, ale jsou na ho…

  nechápu lidi co píšou tady kritické komentáře a mají android a píšou iovce.. je vidět, že nikdy neměli v ruce všechny systémy.. já sem prošel androidem, windows i ios, k androidu bych se nikdy nevrátil..

  když se ti ios nelíbí tak to tady nečti prostě.. své YES můžeš dát androidu

  Ještě se mi nestalo, aby mi AW4 nevydržely jeden den. A to denně používám 1-3 hodiny GPS, minimálně hodinu sledování nějaké aktivity (často samozřejmě kombinace). Jinak běžné použití (notifikace, platby, poslech hudby apod.). Když je šetřím, umím dát 2 dny.

  2 dny AW4 na pohodu. Z toho 1 den cvičení na 2 hodiny ve fitku a zbytek času běžné používání. V šuplíku mám ještě jedny (Chronos Eco), co vydrží měsíc, ale ty bys nechtěl, to mi věř, ty umí jen ty notifikace. Nevím, jestli ti AW nevydrží protože sportuješ full time a pak jsou lepší volbou Garminy nebo FitBit, popř. přes ně telefonuješ a to jde pak baterka ale do kopru u všech 🤔

  Chopper – mám apple zariadenie a aj zariadenie s androidom. Ale prepáč, píšeš ako iovca. Yes uviedol konkrétny nedostatok (jediný, ale u hodiniek dosť podstatný). Ja napríklad svoje Yes dávam u hodiniek Garminu a Samsungu a tieto android vôbec nemajú.

  Možná píše YES proto, že u AW se v eshopech píše výdrž 18 hodin?! Taky jsem si je chtrěl koupit a uvažuji o nich a taky mě těch 18 hodin výdrže dost odrazuje, ale když píšete 2 dny, tak to bych je asi koupil, uvidím s čím teď přijdou, uvažoval jsem o AW4 44mm.
  Ať si přece každý používá co chce, pro někoho je stežejní výdrž, pro jiného třeba EKG, nebo platforma hodinek, kterou má Apple jako jediný nejpropracovanější, to bez debat.
  btw: Jsem sice Apple pozitivní, ale z takových co tu píšou je mi smutno a stydím se, že nám dělají takovou pověst. Když tady někdo napíše svůj názor, tak ho ostatní hned „sežerou“. Navíc nevím, co tady píšete o Androidu, to slovo tam nenapsal a my nevíme jestli má nějaké s WearOS/Android, Garmin, FitBit,Samsung…..

  Snad to vydrží víc jak třetí generace. Těsně po záruce komplet KO… Jako velký fanda Applu čehokoliv. Jsem uživatel Applu od roku 2007, měl jsem všechny iPhony krom iPhonu X, musím uznat že ta firma šla neskutečně do kopru. Koupil jsem si poslední MacBook Air a nejraději bych ho vyhodil z okna. Předchozí z roku 2014 byl lepší. Tenhle se kouše jako prase, vypíjí rychleji. Takže isr… už nikdy :-D

  Přesně jsem věděl co se bude řešit v komentářích. Bude lepší když si budete poměřovat ptáky . Protože a jelikož každý rok bude nový model a bude lepší a lepší a vy se budete furt dokola dohadovat a dohadovat .

  Apple jako společnost bez Steva J.
  Už nemá smysl a nemá se kam posouvat .
  Mám Samsung Note 9 a  Iphone Xs .
  Např. Nikdy bych si nekoupil nějakou jinou značku. Samsung řada S a Note a Iphone od Xs patří mezi top ve světě. Já osobně se cítím lépe ve světě androidu . iOS mi přijde tak trochu diktatorský a já si rád dělam co chci .

Vložte vlastní komentář

celý text