Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  “Naprostým králem všech smartphonů je komunitou považována Nokia 3310.“ 😆

  Ten telefon bol v tej dobe popularny len v pomere cena velkost, kedze vykon sa vtedy neriesill. Hadik siel na kazdom zeleze snad :-D

  Já spíš poukazoval na slovo „smartphone“…
  Jinak Nokii 3310 jsem samozřejmě měl taky (a pak 3330), skvělý telefon!

  No, alespoň je to v článku již opravené. Sice jsem v koutku duše čekal, že zde někdo z redakce napíše aspoň: “Díky za upozornění,” ale pak jsem si uvědomil, na jakém webu jsem… ;-)

  Galaxy S ? Děláte si srandu. Ještě se mi válí v šuplíku.
  To není žádná revoluce, ale byl vždy představován jako první velice troufalá kopírka iPhonu. Postupně kopírovali design telefonu i SW víc a víc a to byla hlavní cesta jak se dostat až na vrchol v cenově dostupnějším segmentu Android. I já ho tenkrát kupoval protože se jako iPhone tvářil, ale na iPhone jsem neměl. Funkčně to však byla celkem tragedie. Dnes to ujde, ale stejně mám zatím pořád radši jablko.

  ja som prešiel pred pár mesiacmi na galaxy s10+ a momentálne má samsung trocha navrch pred iphonmi. Už sa objavilo jedno video kde porovnávajú nový note 10+ a iphone xs max a iphone dosť zaostáva a to aj výkonom. Apple vyťažil z éry Jobsa maximum a teraz už začína pozvolna upadať, nieje tam nikto kto by ich znova nakopol a prišiel s niečim čo by konkurenciu odrovnalo. Takýmto tempom skončia ako nokia alebo blacberry. V tom lepšom prípade zostanú len pri produkcii softveru a ponúknu ho za velké prachy ostatným výrobcom.

  Ano srovnava telefony s rocnim odstupem, vykon stejne bude zase +- podobny….
  Na druhou stranu ma pravdu nostradamus s tim, ze uz trosku Apple ohledne telefonu “stagnuje” 😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.