Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám za sebou přechod z iP6 na iP7 a teď iPXS a z ničeho z toho mi nespadla brada tak jako právě z AirPodů. Používám každý den a jsem naprosto nadšený. Netvrdil bych, že mají nejlepší zvuk, ale na dnes běžnou kvalitu 320kbps jsou maximálně vyhovující.

  No jako upřímně nechápu co na nich každý vidí koupil jsem vyzkoušel a žádnej wow efekt nenastal takže jsem vrátil. Kopie airpodu za šest stovek a hrají lépe jak originál.

  Měl jsem tu čest vyzkoušet kopie a hned letěly do koše, tvoje tvrzení že kopie hrají lépe jak originál je zcestné.

  Johny má pravdu, kúpil som si AirPody a o týždeň som bratovi kupoval čínsku kópiu a fake hneď letel oblúkom do koša 🤦🏻‍♂️

  Zkoušel jsem Airpody i QCY T1C a žádný rozdíl kromě ceny. QCY T1C stojí asi 500 Kč a zážitek je stejný. Navíc baterie se po dvou letech znatelně opotřebují a vyměnit nejdou, takže z nich je jen velmi drahý elektroschrott. Rozhodně nekupovat použité!

  Airpody jsem si pořídil asi půl roku po prvních kusech na trhu. Super sluchátka. Sice jsem je nedávno vypral i s pouzdrem v pračce, tak je mám jen na hudbu (mikrofon KO), ale hned jak vyjdou trojky, tak jdu do nich. Ještě LTE WATCH a jsem spokojen

  ja se dnes musim pousmat,jak jsem poprve koupil airpods jak vyleteli na trh a kazdej se me smal :-) ze vypadam smesne a dneska je chteji vsichni v mem okoli… je tak smutne,ze lidi jsou jako zviratka: jdou s davem… to same plati o Iphonu.. kdyz jsem si koupil 2G tak se me smali i mouchy na okne :-D a ja vsem rikal jednoho dne polovina meho tel.seznamu bude mit Iphone :-) a svete div se ? jeste se me sami chlubi .. jak si koupily starsi jabko a jsou spokojeni… no a Airpods? nejlepsi produkt od Apple….

  Trocha mimo temu – ale ked prechadzam fóra niektorí ich majú aj x hodín na ušiach (napr 3-4-5) hodín denne.

  Nie je to len predsa dosť “vĺn” do hlavy ?

  Viem že niesú nejaké seriózne štúdie – a že samozrejme na volanie je lepšie bt sluchátko.

  Ale keď si zoberiem čo nové prichádza – v tme bliká pwm oledu, svieti ir z faceID a v ušiach pár hodín bluetooth 🤔

Vložte vlastní komentář

celý text