Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, od Samsungu je to pěkné pokrytectví. Nevím koho napadlo ty videa smazat, ale tím akorát upoutají pozornost. Však on se jack zase vrátí.

  To je naprosto hloupost, žádná bezdrátová sluchátka nebudou nikdy hrát tak dobře jako kabelová. Samozřejmě se bavíme o High-end.

  Ještě jsem nepotkal nikoho, kdo si k telefonu připojuje sluchátka v ceně klidně i několikanásobně převyšující cenu telefonu. :-)))

  Ten jack Samsung user nepotrebuje, keďže sme už ku S9 a Note 9 dostali zadarmo IconX a ku S10 Buds 😉😉 a na túto situáciu nás Samsung takpovediac vybavil dopredu…

  Souhlasím, až budou do balení Apple telefonů přibalovat bezdrátová sluchátka, pak bych začal s tímhle projevem ;) ;) Často se říká, že zarytí androidí uživatelé nejvíce křičí. Nejdříve si je ale potřeba zamést před vlastním koberečkem. A když už kvičet, tak oprávněně… #NoOffence

  Je to naprosto neodpustitelný a neospravedlitelný krok, který nastartoval Apple. Jediný dopad je snížení výrobní ceny a nucení zákazníka do nepohodlného horšího řešení (ať již užití redukce, která prokazatelně vykazuje horší parametry než původní řešení) nebo použití nevzhledných airpods s horší kvalitou a latencí…

  Nesmysl, nikdo vas ten telefon kupovat nenuti, pokud se vam to nezamlouva.
  No a ano pro mne to bylo motivaci k nakupu bezdratu a ke kabelove u reseni bych se rozhodne nevracel.

  Bože vy jste apple ovečky… samsung aspoň ten jack tam měl delší dobu jak apple a v note 10 je S Pen tak se nedivte, že se to tam nevejde když je tam i menší místo pro baterku.

  Velký rozdíl je v tom, že Apple to udělal cíleně kvůli prachům, aniž by měl připraveno kompaktní plně bezdrátové řešení za rozumný peníz. A nemá jej dodnes.

  Zatímco Samsung nabízí za poměrně slušné peníze plně bezdrátová sluchátka a z telefonu je dokážete i nabít.

  Samsung k tomu tedy evolucí prostě dokráčel, Apple od doby ip7 na takové úrovni není ani dnes.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.