Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co čekat od státního molochu. Jediné řešení je prodej do “soukromých rukou”.

  :-D Odborniku. Budes prvni, kdo bude rvat, ze mu zavreli nekde postu. DPD a spol. nemusi zivit tisice pobocek a provozovat ztratove sluzby pozadovane statem. Tak si o tom neco nacti.

  Potrefena Husa se ozvala 🤣😂🤣😂
  PS: u nás pošta chtěla pobočku zrušit, bohužel ji musi dotovat obecní úřad. Nicméně raději zajedu 10km do zasilkovny jak na postu v místě bydliště.

  Apple produkty se posílají poštou, takže to na 1000% souvisí s Apple!!! :D

  Posílala jsem balík do Anglie, po měsíci kdy balík ještě nepřišel jsem zašla na poštu se zeptat co se děje s mým balíkem, Paní řekla že balík stojí v Praze protože šéfová je na dovolené. 😁😁😁😁

  Proc probuh si nekdo neco posila ceskou postou ?
  Chapu ze nektere obchody nabizi zaslani jen s CP, ale pak je moznost vybrat jiny obchod vetsinou.
  Je to desne zlo, nejvetsi zabava kdyz je clovek opravdu cely den doma, nikdo se neobtezuje ani zazvonit a listecek adresat nezastizen.
  Jednou se podarilo auto posty primo odchytit … info jako v clanku. proste nalozili pulku baliku a zbytek lidi musi na postu pekne do fronty. Tam jedna prepazka a clovek stoji pres pul hodiny temer az venku.

  A pak je příjemné, když na základě toho lístečku zavoláte na poštu, že jste si to doručení zaplatil a ať Vám to donesou. Dají Vám náhradní termín a po otevření doručovateli se dozvíte, jestli jste si pro to nemohl dojít, že je vidět, že stejně nemáte co dělat…..jojo..i to se mi stalo..v klidu jsem mu řekl, že se nehodláte rozčilovat, ale jestli těch debilních řečí nenechá tak že ho zkopnu ze schodů…a byl klid..

  Všechny firmy co mají přízvisko České stojí za starou bačkoru, ČD, pošta, spořitelna… jedinou správnou volbou je privatizace, třeba taková PPF tomu teprve dokáže dát ten správný šmrnc…

Vložte vlastní komentář

celý text