Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Poprosím článok ako si kúpiť iPhone lebo neviem ako na to. Dakujem pekne (Sarcasm )

  ach jo Jozef vieš moja mama má 75 rokov je pomerne aktívna má internet rada surfuje absolvuje univerzitu 3 veku pracovala duševne nedávno si kúpila iPhone a predstav si číta aj LSA práve jej tento článok pomôže pochopiť ako a čo má robiť nikto ťa nenúti čítať všetky články na LSA ona je tiež čitateľ taký istý ako ty a nevypisuje kraviny typu načo píšete ako nainštalovať betu keď toto ona nepotrebuje proste si číta len čo ju zaujíma ako začiatočníka a ver mi t ani by si neveril ako ťažko je zohnať pre úplnú lamu úplne najnákladnejšie základné informácie ktoré väčšina považuje za samozrejmé a už sa račej ani v diskusii nepýta lebo raz skúsila a bola sklamaná že bola na posmech že to nevie

  Naprostý souhlas.Už podle titulku průměrně inteligentní člověk pochopí,o čem dotyčný text bude.Mamince držím palce a ať se nenechá znechutit.

  A maminka tedy po nákupu iPhone čekala týden/měsíc/rok než vyjde článek na LSA?

  Pokud je tak znalá internetu, tak si myslím, že nejsnazší je zadat do Googlu/Seznamu „Vytvoření Apple ID“ a hned první link je český návod přímo na Apple.cz.

  K čemu další zbytečné články pro AKTIVNÍ uživatele iOS?

  Říká se tomu možnost volby. Články, potažmo návody na Letem světem Applem, nejsou určeny jen pro aktivní uživatele iOS, ale i pro pasivní, či úplné začátečníky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější