Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  WhatsApp dřív byl placený, už si nepamatuju, kolik tenkrát stál, ale vím, že jsem ho kupoval. Takže s článkem souhlasím.

  Tuším 1 USD na rok to bylo, ale platilo se až od druhého roku používání. Takže symbolický poplatek (který ale v globálních číslech generoval slušnou sumu, IMHO). V podobných cenových hladinách bych viděl případné poplatky za Instagram – samozřejmě tím pádem bez reklam. 5 USD za měsíc je za podobnou službu dost peněz.

  Já zas s článkem nesouhlasím,je rozdíl se ptát llidí na placení aplikaci dokud nic neplatí a pokud platí.Já sám dokud nic neplatím tak odkejvu všechno a když už jde na placení,tak si vše pořádně rozmyslím než něco zaplatím za co bych normálně platit nemusel😉

  Ono ani tak nejde o tech par korun za jednu aplikaci, ale takove poplatky za veskere tyhle „blbustky“ v souctu mohou udelat docela tucnou sumu. Takze, pokud by nekdo po mne chtel jakykoli poplatek za neco takoveho, tak sluzbu rusim a vratil bych se k SMSkam – ty jsou stejne nejjistejsi protoze je takrka vsichni „maji“.

  PS: Nechapu, jak nekdo muze platit za aplikaci pravidelny poplatek – na toto placeni bych pristoupil pouze v pripade, ze by mne aplikace/sluzba generovala nejaky zisk (napr v ramci pracovni naplne).

  Přesně, koupit jednou a žádný pronajímání na rok. Kdysi jsem si koupil navigaci za 16 stovek a určitě bych neplatil třeba kilo ročně. Ačkoliv Navigona už ukončili, pořád ho mám a používám.

Vložte vlastní komentář

celý text