Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jaký je vůbec stav Androidu v těchto typech TV? Dříve to byl porod i u TV za 100k, prostě se za pár týdnů/měsíců „zasekal“ a bylo peklo to ovládat. V tu dobu jsem měl k TV s Androidem doslova odpor, skončil jsem u Samsung/Tizenu. Je v této oblasti nějaký výrazný posun? Díky.

  Ahoj , ja mám Sony cca 2 roky. Reštart som za ten čas potreboval max 10krat. A musím priznať že za posledného pol roka vôbec . Používam tv SAT a bezne apky ako HBO , Plex , YT a IPTV.

  Za tu cenu snad nikdo nic jiného nečeká… ale štve mě, že už to dnes výrobci nepřiznají a schovávají se za ta nesmyslná čísla.

  S ohledem na HDR by mě ale zajímal typ podsvícení – pokud je to edge LED, na HDR zapomeňte. Ale opět – za tu cenu nic jiného nečekám.

  Pravda. Je to VA direct LED 60Hz panel s jasem něco přes 350 nit. To je za tu cenu ovšem poměrně slušná nabídka!

  A nevíte někdo jestli se ten Android dá deaktivovat? Zvažuju novou 55sátku a kvůli 4K a HDR k mé nové Apple TV4K a toto se mi docela líbí. Zatím uvažuji o LG, která droida nemá.

  Není potřeba deaktivovat android. Pokud máš Apple TV4K tak si v tv nastavíš to, že při spuštění Apple TV se televize automaticky zapne/vypne a ovládání hlasitosti si napáruješ v nastavení apple tv. Já to tak mám a do menu televize jsem šel jen tehdy, když jsem potřeboval změnit nastavení obrazu. :)

  Přesně jak píše Adam, připojíš přes HDMI a vše ovládáš přes apple TV ovladač. Ovladač od TV beru do ruky pouze, když chci využít jiný HDMI, případě, když chceš nastavit obrat.

  Hlavně si nekupujte televizi za 20k pro HDR – to jsou vyhozené peníze. Obraz, který se dá nějakým způsobem považovat za HDR, začíná na 35k.

Vložte vlastní komentář

celý text