Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Myslím ze by měl Zuckerberg (když už whatsapp koupil) nechat lidem, kteří ho spravují volné ruce a nijak do nich potažmo do služby nijak nezasahovat. Jinak to špatně dopadne.

    pred pul rokem jsem smazal Whatsapp asi pred 6 rokama facebook.. a jestli se i z jedine moji socialni site Instagramu stane polofacebook,tak smazu i to…. svym zpusobem v dnesni dobe,kdy je vsechno u operatora neomezeny,tak uz je facebook pro lidi co se nudi a nebo jsou uchylaci…nepocitam studenty.. ty chapu,ze si asi delaji ruzne skupiny a vyuzivaji to prevazne ke studiu (aspon si to myslim :-) ) kde jsou ty casy ,kdy jsme jako male decka chodily dom od bahna a s dirama v hlave :) dnesni decka jsou tak choulostiva,ze nemaji ani jizvicku na brade… neodsuzuji mobilni telefony u deti… doba pokrocila,ale sedet doma cely den na youtube a pocitaci a znat hriste za svym barakem pouze pohledem z okna je desivy…. co prijde za 10 let? to uz bude jako v te reklame co kupuji zazitky ve vyloze :-D

    Simple jak shitt. Já bych Whatsapp zrušil. Jako to teď dělá Google. Jak se to říká Plno pí****nek a h***o z toho. Ponechal bych jen Messenger. Facebook prej chystá novou kriptoměnu a nějakou sociální sít podobná tomu de**lnímu TikToku. Za mě Facebook spadl pěkně dolů. Po redesignu messengeru se to zlepšilo ale i tak soukromí a bezpečnost Facebooku nic neříkají.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.