Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To rozhodně. Na PC zmrvil iTunes tak, že se do něj nedá zálohovat a na Macu ho rovnou zrušil. Takže kdo chce zálohovat, musí si platit 200 GB iCloud. To se to pak nabízejí služby, když každý, kdo není blázen, tak zálohuje.

  No nevím, já mam iCloud primárně na fotky, takže si ho platím stejně a těch 79 kč nebo kolik to je měsíčně nikoho nezabije. A jestli se vám to nelíbí, furt máte 5 GB od applu, což zálohy pokryje taky. A na fotky můžete mít třeba google ;)

  Co to trepes za blbosti. Teraz som zalohoval iPhone cez iTunes verzia 12.9.6.3 vo Windows 10 a ziadny problem.

  Jasně. Tak počkej na chybu „iTunes nemohou iPhone „Vaclav iPhone“ zálohovat, protože se iPhone odpojil.“. Zálohování se tím přeruší a musíš začít znovu. Vše se opakuje se stejnou chybou a nenaděláš nic. Už se mi to stalo jak na domácím iPhone, tak na iPhonech v práci. Strávil jsem 10 hodin na zákaznické podpoře, reinstaloval iTunes, ale chyba je zřejmě v některých datech v telefonu, se kterou si iTunes neporadí a nikdo neví v čem. Takže stačí používat telefon dostatečně dlouho, až se dostane do výše zmíněného stavu a nepůjde zazálohovat. Good luck.

  Na macu ide zálohovať aj obnovovať bez problémov. Neviem kde odkiaľ máš tento hlod. Nechápem ako môžeš niečo také tvrdiť keď to nie je pravda. To si sa odnekadiaľ dopočul?

  Četl jsem, že iTunes na Macu končí. Maca už 10 let nemám, tak aktuálně nevím, jestli to nahradil něčím jiným. Nicméně Widowsářů s iPhonem je více naž Macařů a proto rostou Applu tržby za služby. Já si kvůli nefunkční záloze v iTunes koupil iCloud; jinak bych ho neřešil. A podle mě to tak udělala řada Windowsářů. iTunes na PC je fakt šílený program.

Vložte vlastní komentář

celý text