Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tento rok si budu konečně poprvé kupovat AW. Už se na ně těším defakto od začátku nového roku :D Ale doufám že přidání fotoaparátu nepřijde. To by ho museli šikovně skrýt nějak do displeje a néé tak, jak ho mají v tom nákresu. Protože by to bylo šílené :D

  Zase bych tomu tak nevěřil, tady už bylo publikovano dost pamfletů, týkajících se snad úplně všeho. Prostě berte to s rezervou. -)))))

  Proč je v každém článku na netu napsáno, že se AW musí nabíjet každý den. Mám AW3, všechno zapnutý (tep, polohu atd) a vydrží 3 dny. Když do toho sportuju tak 2. A mám je skoro 2 roky, nikdy je nesundávám.

  asi záleží na typu sportu. Já každý den cca hodinu a půl běh/plavání/kolo. Plus v rámci kontroly regenerace sleduji spánek, cca jednou denně přijmu krátký hovor hodinkama. Po celém dni mám 30% baterky, takže je před spaním vždy musím dát nabít… protože spánek jim cca 8% vezme a musel bych nabíjet v průběhu dne

  Taky budu kupovat, ale mnohem víc bych se na ně těšíl, kdyby už se to u nás rozhoupalo s esim. I v Polsku už to frčí, do faku :)

  Přesně to mi na nich chybí 👍 mám 4 a kdyby to 5 uvítala, tak jdu do nich 😊

  Opravdu vás tak hrozně trápí LTE v Apple Watch? Když jsem žil v zahraničí, tehdy moje AW S3 měli tuto možnost a já zkusil využití a absolutně to není něco, bez čeho bych nemohl žít. Nemluvě o tom, že LTE v AW žere brutálně baterii, tak ještě platit za paušál pro AW v přepočtu 400-500Kč měsíčně? Nevim jestli se vyplatí tahat s sebou power banku pro AW nebo si vzít rovnou s sebou ten iPhone. Vyjde to asi nastejno ne?

  Brumer:
  Ještě jsem nikde neslyšel, že by lte verze nevydržela den. Vždyť to by byl průser jak sviňa. Tzn. pokud to vydrží den, tak je všechno v pořádku. Přes noc nabiješ a hotovo, to je přece normální. Takže nevím, jak to myslíš s tou power bankou.

  Jinak jestli se bez toho dá žít nebo ne, to už je samozřejmě subjektivní. Ono by se dalo žít i bez bezdrátových sluchátek a dalo by se přežít s telefonem za 3 stovky z bazaru. O tom to teda asi úplně není. Pro mě to má třeba obrovský smysl v tom, že bych nemusel na pivko a taneční akce tahat telefon.

  Otázkou je, či Apple tento rok predstaví nové AW, series 4 je dostatočne výkonná aj na nový Watch OS .
  Bolo by zmysluplnejšie , keby ich zlacnili a popracovali na väčšej nezávislosti od Iphone.

Vložte vlastní komentář

celý text