Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě tedy přijde jednodušší obnova z iCloudu. Zadám na novém iPhonu pouze obnovit z iCloudu a je to. Tady musím mít zaprvé „starý“ mobil (před koupí nového většinou prodávám), pak nějaké propojování mobilů, zadávnání kódů…. Možná jsem to jen nepochopil, ale starší metoda mi přijde tedy rychlejší.
  btw: Ten přenos dat ze zařízení okopíroval, jak jinak, Apple opět z Androida :-) Nemůžu si pomoct, ale co poslední dobou Apple dělá, je vykrádání/kopírování Androida a z velkou parádou to představuje, jako novinku…. bohužel, na Androidu známou již dost let…. Takhle jsme jen Android uživatelům pro smích, smutné.

  Jenže aplikace které v App Store již nejsou nejdou přenést do nového zařízení. Tato nová metoda to zřejmě umožní.

  Přečtěte si to ještě jednou a nyní pomaleji. Aplikace se zarezervují a stejně se stahují z App Store, takže pokud na App Store nějaká aplikace už není, nestáhne se ani do nového iPhonu/iPadu.

  O vykrádání Androidu bych nemluvil. Je to prostě rozšíření funkcionality. Stejně tak Android „vykradl“ spoustu skvělých nápadů z iOSu…

  Můžete mi někdo poradit, jak přenést kompletní kontakty z 5s do 6, oba iOS 12.4.5? iCloud mám jen základní 5gb a mám jej plný. V 5 mám zaplněný 32gb, v 6 mám volných 100gb. Nechci si navyšovat iCloud. Do 6 jsem již z 5 přenesl 20gb fotografií a videa-byla to dřina,tak bych to nerad mazal a přenášel znovu.

Vložte vlastní komentář

celý text