Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co je špatného na tom, že tu vyšel článek o fenoménu posledních týdnů? Mluví se o něm totiž naprosto všude a myslím, že i my se mu můžeme určitou formou věnovat. Navíc moc nevím, kam jinam zdrojovat, když ve článku citujeme vyjádření přímo pro Novinky.

  V textu se doslovně píše: „avšak i App Store již zaznamenal pár podvodných FaceApp aplikací“, jenže nic takového ve zdrojovém článku není. Tam se píše jen o Androidu. Vaše redaktorka si tuto informaci buď vycucala z prstu, nebo nedala do článku zdroj. První možnost je absolutní profesní selhání, druhá jen drobné opomenutí.
  Dojem z článku je, že na iOS uživatel narazí na stejné problémy jako na Androidu. Jenže to vůbec není pravda ale alternativní pravda.
  Tak co, doplníte zdroj?
  PS. Jinak je dobře, že diskutujete s čtenáři.

  Druhý zdroj doplníme, protože se o nesmysl nejedná a ze zahraničí se již pěkných pár dní šíří zprávy o těchto appkách i v App Storu.

  Lituji, v Mashable se nepíše o podvodných zavirovaných aplikacích, ale o  prastarých špatných aplikacích, které popularita FaceApp katapultovala na čelo žebříčků. Ty rozhodně uživatele iOS nijak neohrožují. Což je zajímavé, ale nemá to nic společné se zavirovanými napodobeninami FaceApp, které se šíří na Androidu. Naopak, FaceApp by mohl být považovaný za zdařilou napodobeninu těchto fosílií :-).
  To všechno dobře víte. Takže jak to bude. Přiznáte že kec o iOS je vycucaný z prstu, přesněji vylhaný?

  Část o kopiích se stejnými ikonami jsou co? To nelze považovat za podvodné aplikace? Navíc celkově z našeho článku rozhodně nelze vyvodit to, že všechny aplikace ohrožují všechny smartphony, ale jen to, že v jedné appce (byť není konkretizovano, že byla pro Android, což přiznávám a nyní upřesňím) se našel vir. Slovíčkařit tu ale opravdu už nechci. Každopádně díky za vaše komentáře.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.