Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bude to iPhone 12 nebo 11s?

  Veľmi trefná poznámka.

  Ja som zas zvedavý na značenie lebo – XS vyzerá ako tak v pohode ale
  XIS je už na pováženie 😀

  A doplním – bude XR 2 alebo XIR ? 😀

  Mně je vcelku jedno jak se to bude jmenovat, hlavně ať na příští rok už změní design toho X, co zavedli od 2017. Ten notch ať dají pryč, dají touchID po celým displeji, FaceID klidně pryč, 120Hz OLED displej a bude to TOPový! A ten sporák vzadu, co má být letos, to je šílenost… Klidně ať iPhone udělají tlustší, ale ať už probůh ten kamerový modul zapustí do těla (jako tomu bylo u iP5 – SE), zároveň tím získají i místo na větší baterku. A v neposlední řadě prosííííím ať už tam konečne dají USB-C. A ať neruší 3D Touch!!! :) :( Zbožná přání, vím. Ale byla by to pecka.

  Hm. Mnohem užitečnější by byl třeba takový Picture in picture. Užitná hodnota o dost vyšší a naprosto nechápu že to iPhone dodnes neumí. Když už tak aspoň Plus verze. To + usbc a už by snad pomaličku začali konkurenci aspoň dohánět. Do té doby se k iPhone fakt nevrátím. Rád bych ale prostě ne..

  Máte určitě pravdu. Obecně si myslím, že v multitaskingu Apple na iPhonech dost zaspal a mrzí mě, že to, co zvládnu na iPadu, si na iPhonu neužiju. Displeje jsou přitom už velké opravdu dost. Ale uvidíme.

Vložte vlastní komentář

celý text