Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mluvil jsem s několika majiteli původní verze a také četl diskuze na inetu. Ta první generace byla značně poruchová, že by nedosažení maximálky byla porodní bolest nové generace? Hodně o kolobrndě uvažuji, ale nevím jakou vybrat.

  Jezdím na ní 14 dní a musím říct, že je to opravdu neuvěřitelný dopravní prostředek.
  Jezdím každý den do práce / Skloněná Dělnická v Praze (5km tam, 5 zpět) a v práci jsem kolem 11 minut. Na těch 10 km si vezme vezme 28%. Reálně už jsem na ní ujel 30km v kuse, když jsem jí první den testoval. Vážím 90 kilo a koloběžka se mnou dokáže cvičit opravdu parádně. Při jízdě na silnici a rozjezdech na světlech rozhodně nejsem brzda provozu. Na maximálku 25 km/h zrychlí na S cca za 3 vteřiny, což je rychleji než auta v ranním provozu. Navíc je super, že koloběžka tu rychlost udrží i do kopce. I do nejprudšího kopce co jsem zatím jel (cca 15%) rychlost neklesla pod asi 12 km/h.
  Co hodnotím lehce negativně je to, že při cca 40% baterie, koloběžka začne ztrácet výkon. Sice pořád jede maximální rychlostí, ale síla klesne pocitově třeba o 30%. Což ale uplně nevadí, jelikož tah co koloběžka dává na max je často na hraně. Stačí trošku písku nebo draždice v podjezdu a koloběžka si hrábne. Což občas nepříjemně překvapí. S napůl vybitou baterií jsou tak rozjezdy bezpečnější.
  Uvidíme jak to bude s životností konstrukce a baterie. Co mě ale nejvíc baví je to, že před nákupem jsem jezdil denně do práce autem. Od doby co mám koloběžku, jsem tam autem nebyl. Jízda po ránu je zábavná a člověk do práce přijede vyvětranej.

  TIP pro majitele. Pokud dáte koloběžce opravdu zabrat, tak se motor umí opravdu hodně zahřát. Po dojetí pak nelze chvíli nabíjet, než klesne teplota stroje. Já se prvně vyděsil, ale stačilo chvilku počkat a vše v pohodě. Vygooglit mi to trvalo docela dlouho :)

  Mám problém, koupila jsem si elektickou koloběžku, jela jsem na ni jednou a když jsem chtěla jet po druhé, tak mi to začalo ukazovat chybu skútrů a houkat a nejede. Co stim

Vložte vlastní komentář

celý text