Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ty podvodné reklamy „vyhrál jste“ Tu nikomu nevadí? Jednou průzkum oblíbenosti prohlížeče, podruhé výroční tmobile….

  http://competition2931.ppcugdisosdm10.live/8018058474/?u=h2xkd0x&o=lxkgnum&t=808&f=1

  Ahoj, když jsem upozornil na přihlouplé reklamy zasahující až 1/4 display, obdržel jsem od jiste osoby odpověď, ze nemám tento server navštěvovat. Typická odpověď diletanta.
  Zpět k věci – pokud se reklamuje zařízení běžící na baterii, musí být tato baterie oprávněně reklamovana a reklamace uznána v průběhu zaruč. doby výrobku. Jakákoliv reklamace baterie je tedy logicky oprávněna, protože bez ni by výrobek nefungoval a nebylo by jej možno řádně užívat, což by byl zásadní rozpor s kupní smlouvou. V pr., ze je zakoupena samotná baterie, napr. do hodinek apod., a to po záruční době výrobku, je oprávněna záruka zkrácena na 0,5roku.
  ČR však není právním státem, takže je to jedno. Tolik praxe.

  Za velkou louží je možné asi všechno, jsem zvědav kdy se amíci značnou soudit, že jim u nového auta došel benzín a vznikla jim tím škoda. Nevím jestli se to dělá i dnes ale v záručních podmínkách bývalo vždy uvedeno že na baterii je záruka omezena na šest měsíců protože je to spotřební zboží. U auta jsou taky vyjmenovány komponenty, na které je záruka omezena a je mezi nimi i baterie. Nicméně záleží na tom co tam mají uvedeno státy na americkém kontinentu. Jinak poslední zařízení kde jsem byl nucen měnit baterii byla Nokia 3310 a SE K700. V ipadu mám baterku 5 let s 1260 cykly a zatím drží. Manželka má jedno z prvních SE s 360 cykly a má kapacitu baterie 95%, já mám rok starý 8 plus 160 cyklů 95% kapacity baterie a tak podobně to máme doma všichni.Určitě to používají dokud se to nevypne a pak to nabijí na 100% a divějí se, že baterka je za půl roku po smrti.

Vložte vlastní komentář

celý text